Dream League Soccer 2020 یکی از بازیهای جدید فوتبالی است که قبلا نسخه های دیگری از آنرا تجربه کرده اید. اکنون در این نسخه با ظاهری تازه و ویژگی های کاملاً جدید روبرو می شوید! پس دست به کار شده و تیم رویایی خود را از بیش از ۳۵۰۰ بازیکن دارای مجوز FIFPro Build بسازید و در مقابل بهترین باشگاه های فوتبال جهان به میدان بروید! تیم خود را بسازید و قراردادهای رسمی با بازیکنان فوق ستاره ای مانند لوئیس سوارز و گرت بیل را امضا کنید تا تیم رویایی خود را بسازید! سبک خود را کامل کنید ، بازیکنان خود را توسعه داده و تیمی ایجاد کنید که بتواند در برابر تیم های بزرگ به موفقیت برسد. همچنین باید ورزشگاه خود را با امکانات کلاس جهانی ارتقا دهید تا راه خود را برای رسیدن به بخش افسانه ای باز کنید.

دانلود 11.110 Dream League Soccer 2024‏ - بازی فوتبالی لیگ رویایی 2024 اندروید

ویژگی ها و گرافیک بازی جدید و بهبود یافته و این باعث می شود تا بهترین تجربه Dream League Soccer را در اسمارت فون خود داشته باشید. با کمک انیمیشن های جدید و بهبود هوش مصنوعی روحیه واقعی بازی زیبا را در خود حس کنید. برای تغییر ظاهر بازیکنان از گزینه های مختلفی از جمله مدل مو و لباس شخصی استفاده کنید. در کنار موتور گرافیکی جدید و پیشرفته موجود در بازی ، تیم رویایی خود را به بالاترین رتبه های جهانی برسانید.

* لطفا توجه داشته باشید: این بازی رایگان بازی است ، اما محتوای اضافی و موارد درون بازی ممکن است برای پول واقعی خریداری شود.
* این بازی به یک اتصال اینترنتی نیاز دارد و حاوی تبلیغات است.