نرم افزار ریما – Rima اپلیکیشن رسمی بانک صادرات ایران برای تولید رمز یکبار مصرف است. این بانک در راستای افزایش و حفظ امنیت مشتریان خود در ارائه خدمت‌ کارت‌ های الکترونیکی از صدور رمز اول و دوم کارت به صورت یکبار مصرف (پویا) استفاده کرده است.
به همین منظور بانک در کنار برنامه همراه بانک صادرات اپلیکیشن ریما را به عنوان نرم‌ افزار تولید رمز یکبار مصرف دوم و همچنین رمز یکبار مصرف اول کارت های خود برگزیده است و شما از طریق سایت بانک صادرات و نرم‌ افزار موبایلی «صاپ» میتوانید از آن استفاده کنید.
لازم است شما مشتریان محترم قبل مراجعه به دستگاه خودپرداز نسبت به فعال‌سازی رمز پویا یکبار مصرف اقدام به دانلود برنامه ریما و نصب آن کنید. لازم به ذکر است که رمز های ایجاد شده با نرم افزار ریما فقط ۶۰ ثانیه فرصت استفاده دارند.
دانلود برنامه ریما 1.7 Rima اپلیکیشن رمز پویا بانک صادرات
با توجه به محدودید در استفاده از رمز اول (خرید و انتقال وجه زیر ۱۰۰ تومن) شما مشتریان بانک صادرات از این پس برای انجام تراکنش های اینترنتی بانک صادرات، نسخه جدید ریما را روی دستگاه خود داشته باشید. شما هم اکنون میتوانید از سایت اندرویدکده آخرین نسخه برنامه ریما را دریافت کنید و آموزش راه اندازی ریما بانک صادرات را یاد بگیرید.