با فراگیر شدن خرید های اینترنتی نیاز به بستری برای انجام تراکنش ها بصورت ایمن و ساده است که در این راستا برنامه هایی مانند آپ و ۷۸۰ و سکه ارائه شده اند. با نصب Asan Pardakht می توانید به سادگی و طی چند مرحله اقدام به خریدهای اینترنتی کرده و قبوض آب و برق و … را پرداخت کنید. یا حتی در کمپین های نیکوکاری و خیریه عضو شده و مبالغی را به عنوان کمک به سازمان ها هدیه دهید. با کمک آسان پرداخت قادرید شارژ سیمکارتهای اپراتورهای مختلف را خریداری کرده و یا قبض های مربوط به اداره مالیات و شهرداری را بپردازید.

دانلود Asan Pardakht 4.5.1 - اپلیکیشن آسان پرداخت برای اندروید

هربار که از این برنامه برای انجام تراکنش های خود استفاده می کنید بر میزان امتیازات کیف پولتان افزوده شده و نیز شانس برنده شدن در جوایز و قرعه کشی های مختلف آپ را بدست می آورید. داشتن رابط کاربری ساده و سرعت و امنیت در هنگام تراکنش های مالی باعث شده تا میلیون ها کاربر ایرانی از Asan Pardakht برای پرداخت صورت حساب های خود استفاده کرده و سهولت و آسانی در خریدهای اینترنتی را تجربه کنند.


نکات مهم در مورد این برنامه :

  • این برنامه نیاز به اینترنت دارد.
  • تمام خدمات بصورت رایگان ارائه داده میشود.
  • درصورت عدم دسترسی به اینترنت میتوانید از کد #۷۳۳* استفاده کنید.
  • هر روز با تکان دادن گوشی و استفاده خدمات برنامه می توانید امتیاز کسب کنید.
  • دریافت کردن کارمزدجهت گرفتن موجودی توسط بانکی انجام میشود که کارت شما را صادر کرده است نه آپ.
  • با رسیدن امتیاز های حاصل از تکان دادن گوشی و استفاده از خدمات به حد نصاب رسیده میتوانید شارژ رایگان تهیه کنید.
  • با نصب Asan Pardakht میتوانید از طریق کارت بانکهای مربوط به بانک‌ ملی ، ملت ، کشاورزی، سپه، اقتصاد نوین، بانک شهر، دی، انصار، حکمت ایرانیان، مهر اقتصاد، آینده، پست بانک، قوامین، سرمایه، ایران زمین، توسعه تعاون، بانک گردشگری، صنعت و معدن، سامان، رسالت، کوثر، خاورمیانه، پارسیان، تجارت، پاسارگاد، مسکن، رفاه کارگران، ملل، نور، توسعه و مهر ایران را برای پرداخت صورت حساب های خود انتخاب کنید.