دیجی کالا – Digikala نام سایتی معتبر و شناخته شده در زمینه خرید و فروش محصولات مختلف از طریق اینترنت است که شما را با پیشنهادهای شگفت انگیز خود هر بار به وجد می آورد. شما با دانلود دیجی کالا سپس نصب Digikala اگر قصد تجربه یک خرید ایمن و لذت بخش اینترنتی را داشته باشید. بهتر است به برنامه دیجی کالا سر زده و از انواع محصولات موجود در آن و تخفیفات مناسب آن شگفت زده شوید. در این اپلیکیشن کم حجم قادرید همانند برنامه ترب از میان میلیون ها کالا جستجو کرده و با فشردن چند دکمه انتخاب خود را انجام داده و فرآیند خرید را طی کنید.

دانلود برنامه دیجی کالا Digikala 2.11.1 نسخه اندروید

چرا دیجی کالا؟

Digikala به عنوان بزرگترین فروشگاه اینترنتی در ایران ، با ارائه روش مدرن خرید آنلاین و دسترسی دائم و آسان ، از طریق اپلیکیشن موبایل خود تجربه متفاوتی از خرید هوشمند و ایمن را ارائه می دهد. با استفاده از این برنامه ، همیشه بزرگترین فروشگاه اینترنتی ایران را در جیب خود خواهید داشت. چنانچه از خریدتان ناراضی بودید از ضمانت نامه ۷ روزه برای بازگشت کالا استفاده کنید و یا از “ضمانت مبدأ” ، “ضمانت بهترین قیمت” بهره مند شوید. امکان بررسی کالا از نظر قیمت و یا کسب اطلاعات دقیق و کامل وجود دارد و نیز دسترسی کامل به منوهای موجود در برنامه خواهید داشته تا بتوانید وجه موردنظر را بصورت آنلاین پرداخت کنید یا حتی در محل آنرا بصورت نقدی بپردازید.

کار با برنامه Digikala

با دانلود دیجی کالا و نصب آن در تلفن همراه خود دیگر میتوانید خیلی راحتر از قبل خرید کنید، برنامه digikala همانند وب سایت طراحی و پیاده سازی شده است که این موضوع باعث این میشود که کار کردن با این برنامه راحتر شود. به این نکته هم باید توجه کتید که شما این بار فقط با حرکت دادن انگشتان دست، سفارشات خود را در دسته بندی های گوناگون که شامل کالای دیجیتال،لوازم خانگی،لوازم تحریر،لوازم شخصی، مد و پوشاک و… ثبت میکنید و از خرید در خانه نهایت لذت را میبرید.