Xenowerk Tactics نام اثری جذاب استراتژیکی و منحصربفرد از استودیوی Pixelbite است که شما را در نقش یک فرمانده عملیاتی قرار خواهد داد. بعد از یک فاجعه وحشتناک که در یک آزمایشگاه مخفی رخ داده و خطرات بسیاری برای شهروندان ایجاد می کند باید از اتفاقات بعدی جلوگیری کنید. به عنوان فرمانده تیم واکنش اضطراری وظیفه شما این است که با اخذ استراتژی های لازم برای نجات جهان اقدام کنید …

ابتدا تیم اعزامی خود را در منطقه آلوده مستقر کنید. یک منظره وحشتناک را که با بقایای امکانات تحقیق پوچ Xenowerk پراکنده است را کشف کنید. از مهارت ها ، صفات هر جوخه برای کاهش خطرات ، وحشت ها و اشتباهات در طول سفر خود استفاده کنید. عوامل عملیاتی خود را تحت فشار قرار دهید ، تا وقت را هدر ندهید. جنگل ها ، باتلاق ها ، آزمایشگاه ها ، پناهگاه ها و کارخانه ها را کشف کنید. با جستجوی منابع ارزشمند. انجام مأموریت های مختلف، مناطق امن استراتژیک را یافته و در نهایت اعضای M.I.A. را پیدا و نجات دهید.

دانلود Xenowerk Tactics 1.2.9 - بازی استراتژیکی تاکتیکی اندروید

در بازی Xenowerk Tactics تیم خود را در مبارزه با انبوه جهش یافته ها کنترل کنید. از مهارت ها و جهش های عملیاتی مانند Frag نارنجک ، طعمه و تله ، آدرنالین ، پیروکینسیس و موارد دیگر استفاده کنید تا شانس موفقیتتان بیشتر شود. تفنگداران دریایی ، تکاوران و دانشمندان را به عنوان عاملان خود جذب و تکامل دهید. اما آنها را عاقلانه انتخاب کنید شاید آنها نیز به ویروس دچار شده باشند. همچنین پادگان ها، بیمارستان صحرایی را برای انجام اقدامات درمانی ، ارتقاء و سازماندهی کنید تا در نهایت ماموریت های محوله را به پایان برسانید.