Dr. Mario World به دنیای دکتر ماریو و دوستانش خوش آمدید. بار دیگر قرار است در نقش شخصیت محبوب ماریو قرار گرفته و ماجراهای جالبی را پشت سر بگذارید. در اینجا شما باید در نقش دکتر ماریو از مهارت های حل پازل خود برای از بین بردن ویروس های مزاحم استفاده کنید! ویروس ها ، دنیای دکتر ماریو را به وحشت انداخته اند. دکتر ماریو و دوستانش به کیت های آزمایشگاهی و کپسول ها چنگ زده اند! اکنون آنها آماده هستند تا ویروس ها را از بین ببرند. دکتر ماریو تنها کسی نیست که در تماس با ویروس هااست. دکتر هلو ، دکتر بوزر و سایرین نیزهستند. با دستیارانی مانند Goomba ، Koopa Troopa و Buzzy Beetle همکاری کنید تا پزشکان خود را با مهارت های اضافی در خارج از بدن کمک کنند.

 

دانلود Dr. Mario World 2.4.0 - بازی دنیای دکتر ماریو اندروید

با نصب بازی جذاب Dr. Mario World باید کپسول ها را با ویروس ها هماهنگ کنید و لحظه ی ناپدید شدن آنها را ببینید! برای پاک کردن آنها کافی است سه شیء با همان رنگ را به صورت عمودی یا افقی هماهنگ کنید. خوشبختانه ، دکتر ماریو و دوستانش مهارت های مربوط به نابودی ویروس را دارند و می توانید از نیمی از کپسول های باقیمانده را برای کشتن ویروس های مزاحم استفاده کنید.
وقت خود را بگذرانید ، و با مشاهده رفتار غیر پیش بینی ویروس ها از خود واکنش نشان دهید و آنها را با استفاده از تعداد محدودی کپسول پاک کنید. برای برنامه ریزی رویکرد خود آرام باشید و با تمرکز به پیش بروید. صدها مرحله در سرتاسر جهان مختلف برای نجات شما آماده است! دنیاهای جدید ، پزشکان جدید و موارد دیگر بطور منظم اضافه می شوند. پس با دوستان و خانواده در سراسر جهان بازی کنید و سرگرم مراحل آن شوید.