The Swords نام یک بازی بسیار زیبا و سرگرم کننده در سبک اکشن می باشد که توسط استودیوی بازی سازی Sunhead Games برای سیستم عامل اندروید طراحی شده است. The Swords یک بازی اکشن مربوط به هنر های رزمی باستانی است و داستان آن در مورد یک استاد شمشیر زنی و مهارت خاص او در استفاده از آن می باشد.

دانلود The Swords 1.0.8 - بازی اکشن شمشیرها اندروید

این بازی در سبک خاصی قرار دارد و این سبک Ink Wash Painting است که در بازی های زیادی از آن استفاده شده است. The Swords جوایز بسیاری در سالهای ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ بدست آورده است که این نشان می دهد بازی دارای ویژگی های خلاقانه و منحصر به فرد است. گیم پلی بازی مانند سبک بازی هایی مانند فروت نینجا می باشد و فقط باید دست خود را بر روی صفحه نمایش گوشی خود حرکت دهید با این تفاوت که شما در این بازی باید ضرباتی که دشمنان وارد می کنند را با کشیدن دست خود بر روی آن ها حنثی نمایید. در ظاهر کار بسیار آسانی است اما هر چه در بازی پیش می روید با چالش های بیشتری مواجه خواهید شد.

طراحی گرافیکی بازی بسیار خوب بوده و شما را ساعت ها سرگرم خواهد کرد. The Swords با توجه به ویژگی های منحصر به فردی که دارد و همچنین جایزه های مختلفی که برنده شده است، توانسته است در گوگل پلی امتیاز ۴٫۷ از ۵٫۰ را با بیش از ۵ هزار دانلودی که داشته بدست بیاورد. به شما پیشنهاد می شود که این بازی را دانلود کنید.