Marshmello Music Dance یک بازی سرگرم کننده و زیبا در سبک موزیکال می باشد که توسط استودیوی GAMEJAM برای سیستم عامل اندروید ساخته و طراحی شده است. در این بازی از شخصیت موسیقی حال حاضر به نام مارشملو استفاده شده است که حتما با آن آشنا هستید. وظیفه شما این است که نوت هایی که در مکانی برای شما مشخص می شود را به ترتیب انتخاب کنید تا آهنگ مورد نظر به درستی شکل گیرد.مارشملو یکی از محبوب ترین و جهانی ترین دی جی ها و آهنگسازان دنیاست که با موزیک های ساخته شده و یا تغییر یافته اش، میتواند آدرنالین را به خوبی در خونتان به جریان بیاندازد و زندگی تان را شاداب و سرزنده کند. این آهنگساز محبوب با خوانندگانی چون سلنا گومز و هالزی و اسکریلکس توانسته توجه جهانیان را به موسیقی خود جذب کند.

با کمک این بازی پا جا پای مارشملو بگذارید با موسیقیتان همه را مجذوب خود کنید.آهنگ های بسیاری در سبک های مختلفی وجود دارد که از آن ها در بازی استفاده شده است. با این سبک از بازی ها قبلا آشنا شده اید و معروف ترین بازی ای که می توان نام برد Piano Tiles است که دقیقا به همین شکل می باشد. در ظاهر بازی بسیار ساده است اما به مرور زمان با چالش های متفاوتی در مراحل بازی مواجه خواهید شد. برای مثال نوت ها با سرعت زیادی حرکت خواهند کرد که شما با تمرکز کافی می توانید تمامی مراحل را پشت سر بگذارید. طراحی گرافیکی آن بسیار جذاب است و رنگ های متفاوتی در آن استفاده شده است. امتیاز Marshmello Music Dance در گوگل پلی با توجه به بیش از ۱۳ هزار رای ثبت شده، ۴٫۳ از ۵٫۰ می باشد که امتیاز بسیار خوبی محسوب می شود.

اجرا این بازی بدون نیاز اتصال به اینترنت است. پس اگر در روز زیاد به انتظار می نشینید یا شغلی استرس زا دارید، همین حالا بازی Marshmello Music Dance  را دانلود کنید تا نه تنها حوصله تان دیگر سر نرود، بلکه هیجان و سرزندگی با کمک موسیقی و هارمونی به زندگیتان تزریق خواهید کرد.

دانلود Marshmello Music Dance 2.2.6 - بازی موزیکال با مارشملو اندروید