Darkness and Flame 3 به فارسی شعله ای در تاریکی اثری خلاقانه از استودیوی توانمند FIVE-BN است که آنرا برای دوستداران بازیهای فکری و ماجراجویی عرضه نموده است. هیچ کس در جهان وجود ندارد که بتواند از شر نیروهای Dark Side در امان بماند. رفتن به آنجا تنها فرصتی برای روشن کردن شعله محو شده است. تاریکی و شعله. The Dark Side ”یک بازی ماجراجویی در ژانر اشیاء پنهان است ، با مینی بازی ها و معماهای فراوان ، شخصیت های فراموش نشدنی و کارنامه های پیچیده که تا ساعتها شما را مشغول خود کرده و باعث می شود سبک جدیدی از این نوع بازی را تجربه کنید. داستان از این قرار است که  آلیس و همراهانش پس از منفجر کردن سد و ریختن هزاران تن آب بر روی ارتش تاریکی ، کاملاً مطمئن بودند که پیروز شده اند. اما این به هیچ وجه پایان نبود. Dark Warrior موفق به زنده ماندن شد و او پس از آنها طوفانی را چنان قدرتمند فرستاد که این سه نفر تقریبا کشته شدند!

دانلود Darkness and Flame 3 (Full) 1.0.5 - بازی ماجراجویی شعله ای در تاریکی 3 اندروید

آلیس آگاهی را بهبود می بخشد و خود را در پشت شکاف بزرگ ، در قسمت تاریک ، جایی که افراد عادی تاکنون چند دهه قادر به دستیابی به آن نیستند ، می یابد. اکنون ، هنگامی که دختر قبل از اینکه تاریکی آنها را پیدا کند ، عموی خود را پیدا می کند و فرادور ، قدرت شعله سوزش را که دختر در کودکی به دست آورده بود، به دلایل ناشناخته محو می شود …
آیا آلیس موفق خواهد شد قبل از اینکه قدرت جادویی او را برای همیشه ترک کند ، بسته هایش را پیدا کند؟ به همراه جوان آلیس در مورد سرزمین های تاریک و سکونتگاه های متروک ، غارها و واحه های کویر مرگ سفر کنید. شما باید برای رسیدن به قلب قلب های متروک و مقابله با چالش های بیشمار ، از تله ها دوری کنید و از تاریکی دور شوید. آیا شما آماده یک سفر دشوار اما پر هیجان به طرف دیگر هستید؟ این بازی جذاب بازی برای تبلت ها و تلفن ها بهینه شده است!