Battle Angel نام بازی اکشن و تخیلی از استودیوی توانمند Naxeex Studio است که آنرا برای دوست داران سبک تفنگی و نبرد با اسلحه طراحی نموده و موفق به جلب نظر بسیاری از کاربران سراسر جهان شده است. در این شما فرصت این را دارید که در یک شهر بزرگ جهانی باز به سبک آینده وارد شده و خیابانها و میدان ها و مغازه های آن را تماشا کنید. یک میدان نبرد شهری علمی تخیلی در خیابان های نئونی که در هر گوشه آن اثری از طرح و هنری گرافیکی خیره کننده خواهید دید.

دانلود Battle Angel 1.3 - بازی اکشن فرشته جنگ اندروید
برای پیشرفت در بازی لازم است مهارت های اختصاصی مانند پرواز با بال ها و هنر مقابله با دشمنان با سلاح های مختلف را یاد بگیرید تا بتوانید ماموریت های پیش رو را تکمیل کرده و دستاوردها را برای بدست آوردن پول و خرید اسلحه آنلاک کنید. حتی قادرید پوسته یا ماشینتان را از طریق فروشگاه تغییر دهید.
قدرتهای شما نتیجه آزمایش ارتش است. اکنون باید بال ، و همچنین یک شعله افکن و نارنجک انجماد روی بازوی خود داشته باشید. با انواع جرم و نزاع در سطح شعر برخورد کنید یا فقط از ارتفاع و زمین لذت ببرید. تبدیل به یک فرشته جنگ یا یک دیو دیوانه شوید! و در یک محیط شبیه سازی شده افراطی دست به عملیات گسترده زده و از تیراندازی لذت ببرید.