Wonder Zoo – Animal rescue یک بازی بسیار سرگرم کننده و جذاب است که توسط استودیو بازی سازی Gameloft SE طراحی شده است و هیچ گونه خشونت و بدرفتاری در آن وجود ندارد. اگر علاقه مند به نجات دادن حیوانات هستید و محافظت کردن از حیوانات را دوست دارید پس هر چه زودتر وارد داستان این گیم فوق العاده شوید چرا که یک قاچاقچی به همراه همکارانش حیوانات را اذیت می کند و آنها را از خانواده‌های شان جدا می‌کند که باعث ترسیدن آن حیوانات می شود.

دانلود Wonder Zoo - Animal rescue 2.1.0f - بازی باغ وحش نجات حیوانات اندروید

وظیفه شما این است که با کمک گرفتن از دیگران یک تیم برای خود تشکیل بدهید و یک جای بسیار مطمئن و راحت برای حیوانات فراهم کنید و در باغ وحش زیبای خود را بر روی حیوانات بگشاید و به آنها خوشامد بگویید تمامی این اتفاقات بسیار هیجان انگیز در کشور آفریقا می افتد اگر دوستدار آفریقا هستید می تواند این گیم بسیار سرگرم کننده ای برایتان باشد.
در این بازی بسیار فوق العاده با شکارچی های خطرناکی روبرو می شوید و باید سعی کنید آنها را نابود کرده و اجازه ندهید که به حیوان ها آسیبی برساند. Wonder Zoo – Animal rescue دارای ۷ نقشه است که می تواند راهنمای خوبی برای تان باشد که از منطقه های مختلفی تشکیل شده است از جمله کوهستان دشت ها جنگل ها و حتی مناطق قطبی که هر کدام مناطق ویژگی ها و حیوانات مخصوص به خود را دارد که به حفاظت نیاز دارد از ویژگی های بسیار خوب این گیم بسیار سرگرم کننده داشتن امتیاز عالی از گوگل پلی است که بیش از ۵ میلیون بار توسط کاربران در سراسر جهان از گوگل پلی دانلود شده است.