Find the Differences 500 levels یک بازی بسیار جذاب است که در سبک بازی های پازلی است که به وسیله استودیو بازی سازی  PandoraGames عرضه شده است و در اختیار علاقمندان قرار گرفته است. در دسته بازی های بسیار چالش برانگیز و فکری تقسیم بندی می شود که می تواند تا ساعت ها شما را به خود سرگرم کند. این گیم را مدت‌ ها قبل در روزنامه و مجله دیده اید اما اکنون نسخه‌ های دیجیتالی و پیشرفته آن را مشاهده می کنید.حتما به خاطر دارید که وقتی روزنامه ها را ورق می زدید و با صفحه سرگرمی ها روبرو می شدید دو تصویر به ظاهری یکسان می دیدید که از شما خواسته بود تا اختلافات موجود در تصویر را پیدا کنید و دور آنها خط بکشید و تعداد آنها را بشمارید.

دانلود Find the Differences 500 levels 1.0.9 - بازی پازلی و فکری تفاوت را پیدا کن اندروید

بازی هم از این سبک پیروی می کند که از ۵۰۰ مرحله مختلف تشکیل شده است و هر چقدر که به مراحل بالاتر بروید با چالش های بیشتری روبرو می شوید و مرحله ها سخت تر نیز می شود در هر مرحله تصاویر مختلفی به نمایش گذاشته می شود که باید تلاش کنید تا تفاوت هایی را که در آن وجود دارد پیدا کنید. شاید تصور کنید که این بازی بسیار ساده ای است و پیدا کردن تصویر ها به راحتی انجام می‌شود اما باید بگویم که تصور غلطی است چرا که هر چه به جلوتر بروید با دشواری های بالاتری هم روبرو می شوند که می تواند  چالش برانگیز باشد و ذهن را حسابی درگیر کند.

از  ویژگی های بسیار فوق العاده بازی نداشتن  زمان است که می توانید تا هر وقت که تفاوت ها را پیدا کنید بازی را ادامه بدهید و دیگر نگران زمان نباشید و همچنین از دکمه های راهنمایی که در بازی قرار گرفته است کمک بگیرید تا زودتر اختلافات را پیدا کنید  بازی Find the Differences 500 levels بسیار سرگرم کننده توانسته امتیاز عالی را از گوگل پلی بدست آورد و مخاطبان زیادی را در سراسر جهان به خود جذب کند. از شما می خواهم که هر چه زودتر  گیم فوق العاده Find the Differences 500 levels را دانلود کنید و از آن لذت ببرید.