Turbotron 1 یک بازی بسیار سرگرم کننده و جذاب در سبک بازی های اکشن است که توسط استودیو بازی سازی Nomical Games طراحی شده است و برای علاقه مندان این سبک از بازی ها عرضه شده است. داستان بازی از آن جا شروع می شود که شما یک برج فضایی بسیار بزرگ دارید که دشمنانی میخواهند وارد آن شوند و آن جا را از آن خود کنند و به سلطه خود در بیاورند. اما شما باید از برج فضایتان محافظت کنید و اجازه ندهید دشمنان برج را تسخیر کنند و با آن ها مقابله نمایید و با ابزار های جنگی و استراتژی های بسیار خوب مانع از اقدام آن ها شوید.

دانلود Turbotron 1 - بازی اکشن جالب توربوتوراندروید
هدف اصلی این گیم فوق العاده مراقبت کردن از برج فضاییتان است و همچنین مقابله کردن با دشمنان، هرچقدر بتوانید دشمن های خود را نابود کنید امتیاز های بیشتری نیز بدست می آورید و به وسیله این امتیازها میتوانید به سادگی ابزار های جنگی را پیشرفته تر کنید و قدرت های آن ها را افزایش دهید. بازی از مراحل بسیاری ساخته شده است که هر کدام از آن ها دارای ویژگی های منحصر به فرد خاص خود است و از دشواری های برخورد دار است.
این گیم به این صورت است که ابتدا از سطح دشواری پایین شروع می شود و هرچقدر که به مراحل بالاتری بروید بر دشواری های آن نیز اضافه شده است که به راحتی قابل گذراندن نیست و همچنین تعداد دشمنان و قدرت آن ها مرحله به مرحله بیش تر میشود و مقابله کردن با آن ها نیز دشواری های بیش تری خواهد داشت.
گیم Turbotron 1 در میان بازی ها جایگاه بسیار خوبی دارد و ویژگی اصلی آن یونیک بودن آن است که توانسته تعداد زیادی از کاربران را به خود جذب کند و امتیاز عالی را از گوگل پلی بدست آورد. ۶برج در بازی قرار گرفته است و مبارزه های بزرگ در برابر ۳۵ دشمن قدرتمند در بازی وجود دارد. پس اگر شما هم علاقه مند به سبک بازی های اکشن هستید این گیم بسیار جذاب می تواند تا ساعت ها شما را سرگرم کند پس هرچه زودتر دست به کار شوید و بازی را دانلود کنید.