Left-Right : The Mansion عنوان یک گیم فوق العاده جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های پازلی است که توسط استودیو بازی سازی Triple Boris طراحی شده است. این بازی بسیار ساده ای ست که با همین سادگی میتواند ذهن ها را به چالش بکشد و قدرت حافظه شما را محک بزند. خب دیگر برویم به سراغ داستان بازی که در مورد یک پسر بچه همراه با سگ دوست داشتنی خودش است. این دو زمانی که در حال بازی کردن با یکدیگر هستند و در منطقه های مختلفی در حال گشت زنی اند ناگهان با یک خانه بسیار بزرگ که به نظر می رسد متروکه است روبرو میشوند.

دانلود Left-Right : The Mansion 1.0.7 - بازی پازل جالب عمارت بزرگ اندروید
سگ شروع به فرار می کند و وارد عمارت می شود پسر بچه نیز به دنبال سگ بازیگوش خود می رود و وارد خانه می شود. این خانه طبقه های بسیاری دارد که هر کدام از آن ها ترسناک به نظر می رسد و در هر طبقه درهای زیادی قرار گرفته است. پسر بچه که به دنبال سگ خودش است مجبور است یکی از در ها را انتخاب کند. شما به پسر بچه کمک می کنید تا ورودی درست را انتخاب کند و وارد طبقه های بعدی بشود. دو درب در روبرو شما قرار گرفته است که همان طور که از اسم بازی پیدا است باید چپ یا راست را انتخاب کنید، اگر درب درست را برگزینید وارد مرحله بالاتر می شوید در غیر این صورت با اشباح سرگردانی که در پشت درها مخفی شده اند روبرو خواهید شد و آن ها به شما اجازه نمیدهند تا به طبقه های بعدی بروید. اگر در اشتباهی را انتخاب کنید به اول بازی برمیگردید و مجبور می شوید بازی را از ابتدا شروع کنید و با دقت بیشتری گیم را ادامه دهید. در قسمت بالای صحنه نمایش یک نقشه قرار گرفته است که فاصله پسر بچه را تا سگ نشان می هد که می تواند کمو بسیار مفیدی برایتان باشد.
ممکن است در ابتدا فکر کنید که یک بازی ساده است اما هرچقدر که به مراحل بالاتری می روید با چالش های بیشتری نیز روبرو خواهید شد پس اگر شما هم دوست دارید ذهن خود را به چالش دعوت کنید و از کمک کردن برای پیدا کردن سگ لذت می برید پس هرچه سریع تر گیم فوق العاده Left-Right : The Mansion را دانلور کنید.