Gunslugs: Rogue Tactics یک بازی بسیار سرگرم کننده و هیجان انگیز در سبک بازی های اکشن که به وسیله استودیو بازی سازی OrangePixel برای سیستم عامل های اندرویدی طراحی شده است. این گیم فوق العاده همانند بازی های قبلی در مدت زمان بسیار کم توانسته طرفداران زیادی را در سرتاسر دنیا به خود جذب کند. داستان بازی از آن جا شروع میشود که با انتخاب یک قهرمان در داستان به اطراف حرکت کنید و از سمت چپ به سمت راست بروید، وارد ساختمان های بسیاری متفاوتی که در بازی قرار گرفته میشوید و باید تمام سعی و تلاش خود را به کار بگیرید تا دشمنان را که روبرو شما ظاهر میشوند را نابود کنید.
از تمامی تیرهای که در اختیار دارید ،استفاده کنید تا دشمان را به رگبار ببندید و همچنین می توانید به صورت کاملا آهسته به دشمنان نزدیک شوید و آن ها را با یک چاقو کوچکی که در دست دارید ،بکشید. به وسیله ی قهرمان داستان می توانید مکان های مورد نظر خود را بمب گذاری کنید و در مواقعی که مناسب بود آن ها را منفجر کنید و ماموریت ویژه خود را به پایان برسانید و حتی قادر هستید که سیستم های کنترل و نظارتی را از بین ببرید و به کار خود سرعت بدهید و هرچه سریع تر به هدف خود برسید.

دانلود Gunslugs: Rogue Tactics 1.0.6 - بازی اکشن خارق العاده تفنگداران اندروید
این گیم فوق العاده از مراحلی ساخته شده است که در هر کدام از آن ها هدف های خاصی قرار دارند و در هر مرحله امتیاز های وجود دارد که باید آن ها را بدست آورید و قهرمان خود را ارتقا دهید و سلاح های پیشرفته تری نیز بدست آورید. اگر نتوانید که هر مرحله را با موفقیت بگذرانید باید مجدا از ابتدا بازی را شروع کنید و این دفعه با دقت بیش تری به ادامه بپردازید.
Gunslugs: Rogue Tactics به سادگی طراحی شده است که می توانید از طریق یک فلش که سمت پایین صفحه قرار دارد به چپ و راست بروید و جهت خود را عوض کنید و به وسیله ۵تا دکمه که قرار گرفته است از ابزار های جنگی استفاده کنید. این گیم فوق العاده توانسته امتیاز خوبی را از گوگل پلی بدست آورد پس اگر شما هم دوست دار بازی های اکشن و هیجان انگیز که در دهه ۶۰ اتفاق می افتد، هستید هرچه سریع تر آن را از وب سایت ما دریافت کنید.