Quadropus Rampage یک بازی بسیار سرگرم کننده و دوست داشتنی در سبک بازی های نقش آفرینی است که توسط استودیو بازی سازی .Butterscotch Shenanigans طراحی شده است و در اختیار کاربران قرار گرفته است.
داستان بازی از آن جا شروع میشود که وارد دنیای اقیانوس ها و دریا ها میشوید که در درون دریا ها موجودات بسیاری وجود دارند که هر کدام از آن ها داری ویژگی های منحصر به فرد خودش است یکی از آن ها که به شیطان دریا مشهور است تمام دریا ها و اقیانوس ها را بدست گرفته است و دارای قدرت بسیاری است که موجودات را مجبور کرده است تا هر کاری که او می خواهد را انجام دهند و به نقشه های شیطانی او عمل کنند و هر کسی که با شیطان بزرگ دریا مخالفت کند او را نابود خواهد کرد و به همین علت تمامی ساکنان دریا را زیر سلطه خود درآورده است و کسی نمی تواند جلوی او را بگیرد.
قهرمان اصلی داستان یک اختاپوس است که نمی خواهد از سلطان دریاها اطاعت کند به همین علت جلوی او را می گیرد و به دشمن اصلی او تبدیل می شود اختاپوس که تمام سعی و تلاش خود را به کار گرفته است که شیطان دریا را شکست دهد و او را نابود کند اما در طول مسیر با دشواری های روبرو میشود چون تمامی موجوداتی که در دریا ها هستند به وسیله فرمان شیطان دریا می خواهند که جلوی اختاپوس را بگیرند آن ها از هیچ راهی برای نابودی اختاپوس چشم پوشی نمیکنند و تمام سعی خود را به کار میگیرند.

دانلود Quadropus Rampage 2.0.61 - بازی اکشن خشم اختاپوس چهارپا اندروید

عاقبت اصلی این دریای بزرگ در دستان شما قرار دارد که باید به اختاپوس کمک کنید تا شیطان های بزرگ را نابود کند و دریا را از دست این حیله گر نجات دهد. در گیم Quadropus Rampage برای شما سلاح ها و ابزارهای جنگی مختلفی قرار داده شده است که هر کدام از آن ها در بخش های متفاوت دریا قرار دارند که باید آن ها را پیدا کنید و از آن ها استفاده کنید. می توانید از دست دشمنان فرار کنید و به تله های آن ها وارد نشوید و با ضربه های مختلف دشمنان را شکست دهید. در این بازی به جز شیطان دریا رییس های دیگر نیز وجود دارند که به ۵ تا تقسیم میشوند که هر کدام از آن ها شما را با چالش های بسیار سختی روبرو می کند. پس اگر علاقه مند به سبک بازی های نقش آفرینی هستید و دوست دارید که دریا را جای بهتری کنید و از دست موجودات شیطانی نجات دهید پس هرچه سریع تر بازی را دانلود کنید و به اختاپوس داستان کمک کنید.