Bit City یک بازی بسیار جذاب و هیجان انگیز در سبک بازی های مسابقه ای است که توسط استودیو بازی سازی NimbleBit LLC تولید شده است و برای موبایل ها و تبلت های اندرویدی و دوست داران عرضه شده است. جریان بازی از این قرار است که شما وارد یک سفینه فضایی می شوید و باید از مانع های که پیش رو دارید و راه های پر پیچ و خم و باریک عبور کنید و با سرعت هرچه تمام تر مراحل را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید. در مسیر فضا با بسیاری از راه های مختلف و موانع متفاوت روبرو میشوید. اگر به یکی از مانع ها برخورد کرده نتوانید مسیرهای پیچ در پیچ را به درستی پشت سر بگذرانید در نهایت شکست میخورید و باید بازی را از اول شروع کنید و این دفعه با نهایت دقت و توجه سعی در بالابردن سرعت و عبور از تهدید های متفاوت با تمرکز کافی باشید.

دانلود Bit City 1.2.6 - بازی شبیه سازی شهر کوچک اندروید

هرچه بیشتر بازی را ادامه دهید و به قسمت های جلوتر بروید با چالش های بیشتری نیز روبرو خواهید شد که عبور کردن از آن ها به دقت و تمرکز بیشتری نیز نیاز دارد و شما را به چالش می کشد. سختی ها و دشواری بازی به صورت تصاعدی روبه رشد است و هرچه زودتر بتوانید عکس العمل نشان دهید می توانید امتیاز های بیشتری را هم بدست آورید. بازی از بالا قابل مشاهده است و شما می توانید یک دید کلی از نمای بازی داشته باشید که به کنترل کردن هرچه بهتر بازی خیلی کمک می کند و همچنین تصاویر و صحنه های بسیار جذابی را نیر به ارمغان می آورد.

این گیم فوق العاده دارای دو قسمت است که علاوه بر قسمت اول می توانید در قسمت دوم به کرم های بزرگ تبدیل شوید که به وسیله سنگ ریزه و شن های که پیش رو دارید سعی کنید به یک کرم عظیم الجثه تبدیل شوید و هرچقدر که بزرگتر شوید امتیاز های بیشتری نیز بدست می آورید. در این جا ۳تا سفینه فضایی وجود دارد که می توانید با بالا بردن امتیاز های خود آن را بدست آورید. پس اگر عاشق سرعت هستید و از بازی کردن در فضا لذت میبرید پس هرچه سریع تر گیم فوق العاده Bit City هیجان انگیز را دانلود کرده و از آن لذت ببرید.