Behind The Screen یک بازی بسیار سرگرم کننده و جذاب در سبک بازی های نقش آفرینی است که توسط استودیو بازی سازی ۱۸LIGHT GAME LTD. طراحی شده است. این بازی قبلا برای ویندوز و لینوکس نیز عرضه شده بود اما اکنون نسخه مخصوص موبایل نیز منتشر شده است که توجه بسیاری از کاربران را به خود جذب کرده است. داستان گیم دارای ماجراجویی و هیجان بسیاری است که همگی رویداد ها در مناطق دیدنی و تاریخی کشور تایوان اتفاق افتاده است.

دانلود Behind The Screen 1.11 - بازی ماجرای پشت صحنه اندروید
شما در بازی نقش شخصیت اصلی داستان را دارید که به دنیای ماجراجویی و هیجان قدم میگذارید. داستان در مورد خاطرات یک قاتل است که چندین سال پیش در کشور تایوان مرتکب قتل های زنجیره ای شده است که خبرهای این اتفاق در سرتاسر جهان پخش شده است که تمام مردم خواستگار دستگیری و زندانی شدن این قاتل هستند اما بازی که از دید خاطرات قاتل است دارای حقایق جالبی است که شما در واقع قرار است که واقعیت های این اتفاف های هیجان انگیز را کشف کنید و داستان را به نوعی دیگر برای خبرنگاران تعریف کنید چون چیزهایی که رسانه ها پخش کرده اند نسبتا دروغ است و باید داستان اصلی را منتشر کنید و دید مردم را نسبت به قاتل زنجیره ای تغییر دهید.
این گیم فوق العاده از مراحل مختلفی ساخته شده است که خود سازندگان اصلی می گویند هر مرحله دو الی سه ساعت قابل اجراست اما جذابیت این بازی آنقدر زیاد است که باعث می شود ذهن بازیکن حسابی درگیر شود و هرچه زودتر مراحل دیگر را به پایان برساند و واقعیت ها را آشکار کند. از طرف دیگر این گیم سبک اکشن نیز دارد و باید از دست مامور ها و مردم رها پیدا کنید و با آن ها مبارزه کنید تا دستگیر نشوید .
مراحل Behind The Screen به دو قسمت اصلی و فرعی نیز تقسیم بندی شده است که اگر بازیکن باهوشی باشید می توانید مراحل فرعی را نیز در بازی تجربه کنید و از آن ها لذت ببرید. پس اگر علاقه مند به این سبک از گیم هستید و ماجراجویی و اتفاق های اسرار آمیز را دوست دارید کافی است که هرچه زودتر بازی را دانلود کرده و تا مدت ها سرگرم آن شوید.