SEGA Heroes: Match-3 RPG Quest یکی از سری بازی های جذاب و هیجان انگیز نقش آفرینی اندرویدی است که برای تمام سنین مناسب می باشد. داستان بازی از این قرار است که: شما باید از میان شخصیت ها و قهرمانان بازی SEGA برای خود یک تیم قدرتمند تشکیل دهید و نیروهای دشمن را از بین ببرید. باید به مکان های مختلفی بروید و تمامی دشمنانی که بر سر راهتان قرار دارند را یکی پس از دیگری از بین ببرید.

در طول بازی پازل هایی بر سر راهتان قرار میگیرند که با حل آنها می توانید قدرت خود را ارتقا دهید، باید ماموریت هایی که برایتان از پیش تعیین شده است را پشت سر گذاشته و رخدادهای چالش برانگیز بسیار زیادی را بگذرانید. یکی از ویژگی هایی که جذابیت بازی را برای کاربران چندین برابر کرده است متحد شدن با دیگر کاربران برای شکست دادن نیروهای قدرتمند است. هرچه بتوانید نیروهای بیشتری را از بین ببرید می توانید سطح توانایی قهرمانان خود را ارتقا دهید و با قدرت بیشتری در مراحل بعدی ظاهر شوید.

دانلود SEGA Heroes: Match-3 RPG Quest 58.171745 - بازی قهرمانان سگا اندروید

گیم پلی هیجان انگیز SEGA Heroes: Match-3 RPG Quest دارای گرافیک خاص خود می باشد و تا به امروز با استقبال خیلی خوبی از سوی کاربران روبرو شده است. اگر از طرفداران بازی های نقش آفرینی باشید بدون شک از اجرای بازی مذکور بی نهایت لذت خواهید برد، شما می توانید این بازی را بصورت کاملا رایگان از وب سایت اندرویدکده دانلود و اجرا کنید.