Sniper Honor: Best 3D Shooting Game یکی از سری بازی های اکشن اندرویدی است که برای افراد بالای ۱۲ سال طراحی و بصورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. داستان بازی از این قرار است که، شما می توانید به اختیار خود به عنوان یک فرد خلافکار و یا فردی که با خلافکاران مبارزه می کند، وارد بازی شوید. اگر به عنوان فردی وارد بازی شوید که می خواهید نیروهای خلافکار را از بین ببرید در واقع باید به نیروهای پلیس شهر کمک کنید و از آنها محافظت کنید در شهر تبهکاران بسیار زیادی وجود دارد که انسان های زیادی را گروگان گرفتند شما باید سعی کنید گروگانها را نیز نجات دهید.

در طول بازی باید به تمامی نقاط مختلف شهر بروید به همین دلیل در هر نقطه برای شما ماموریت های از پیش تعیین شده است که باید بتوانید آن‌ها را کامل کنید در نتیجه کامل کردن آن ها پاداش های زیادی به شما تعلق می‌گیرد و در نتیجه می توانید سلاح های خود را ارتقا دهید و با سلاح های قدرتمند تری بازی را ادامه دهید. علاوه بر کشتن تبهکار ها و افراد خلافکار در شهر، شما با دست های زامبی ها نیز رو به رو خواهید شد که قصد دارند شما را آلوده کرده تا شما نیز جزئی از آنها شوید. توجه داشته باشید که تعداد آنها زیاد است و در نتیجه به راحتی می تواند شما را شکست دهند اما شما اگر بتوانید سرعت عمل خوبی داشته باشید به راحتی می توانید آنها را از بین ببرید.

دانلود Sniper Honor: Best 3D Shooting Game 1.6.2 - بازی تیراندازی در خفا برای اندروید

ازی مذکور دارای گرافیک و صداگذاری فوق العاده می باشد که جذابیت بازی را برای شما چندین برابر کرده علی الخصوص این که گرافیک بازی به صورت سه بعدی می باشد. اگر می خواهید یک بازی سراسر هیجان را تجربه کنید بدون شک از اجرای گیم پلی Sniper Honor: Best 3D Shooting Game بی نهایت لذت خواهید برد و شما می توانید بازی را به صورت کاملا رایگان از وبسایت اندرویدکده دانلود و اجرا کنید.