Ninja Raiden Revenge یکی از سری بازی های ماجراجویی اندرویدی است که افراد بالا ۱۲ سال مناسب می باشد. در این بازی شما به عنوان نقش اصلی داستان وارد بازی خواهید شد، که یک نینجای خشمگین می باشد. همسر شما توسط گروهی از قاتلین به قتل رسیده است و شما برای خونخواهی همسر خود می خواهید افرادی که آن را به قتل رسانده اند را نابود کنید. باید به مکان های بسیار زیادی بروید و دشمنان خود را از سر راه بردارید. در طول مسیر می توانید آیتم هایی که بر سر راهتان قرار دارند را جمع آوری کنید و سطح امتیازات و توانایی های خود را ارتقا دهید.

بازی مذکور در چند سطح مختلف قابل اجرا میباشد، شما می توانید با توجه به توانایی های خود هر یک از آنها را اجرا کنید. توجه داشته باشید که هر سطح چالش های خاص خود را دارد که هر چه به مرحل بالاتر می روید قطعا چالش ها نیز برای شما دشوار تر خواهند شد. شما باید بتوانید رییس قاتلین را پیدا کرده و آن را از بین ببرید. ماموریت هایی که از پیش برایتان تعیین شده است را کامل کنید و تا جایی که می توانید سطح توانایی های خود را ارتقا دهید.

دانلود Ninja Raiden Revenge 1.6.5 – بازی ماجراجویی انتقام نینجا اندروید

گیم پلی هیجان انگیز Ninja Raiden Revenge تا به امروز با استقبال بسیار خوبی از سوی کاربران روبرو شده است و توانسته امتیاز بسیار خوبی در گوگل پلی بدست آورد، شما نیز می توانید به جمع میلیون ها کاربری بپیوندید که در حال اجرای این بازی در سراسر جهان هستند. این بازی دارای گرافیک فوق العاده و محیط بسیار خوبی می باشد که جذابیت بازی را برای شما چندین برابر می کند، لازم به ذکر است که برای اجرای بازی به هیچگونه اتصال اینترنتی نیاز ندارید. شما میتوانید این بازی ماجراجویی منحصربفرد را بصورت کاملا رایگان از وبسایت اندرویدکده دانلود کنید.