Galaxy Trucker یکی از گیم پلی های هیجان انگیز منحصر به فرد اندرویدی در سبک بازی های تخته ای است که برای تمام سنین مناسب می باشد  داستان بازی از قرار است که ،شما به عنوان یک فضانورد وارد بازی میشود و باید از پس چالش هایی که بر سر راهتان قرار دارند به خوبی عبور کنید تا بتوانید به مراحل بعدی بازی صعود کنید. برای اجرای این بازی شما به اتصال اینترنتی نیاز دارید زیرا، باید با تمامی کاربران در سراسر جهان به رقابت بپردازید.  باید به مکان های مختلف بروید و تمامی افرادی که بر سر راهتان قرار میگیرند را از بین ببرید. در طول بازی کارت هایی برای شما به نمایش در می آیند که با استفاده از آنها می توانید توانایی های و قدرت خود ارتقا دهید. شخصیت های متفاوتی را در طول بازی ملاقات می کنید که هر یک از آنها می توانند در قسمت های مختلفی به شما کمک کنند.

شما می توانید بازی مذکور را به صورت انلاین و گروهی و چند نفره اجرا کنید و خود را به رده اول جدول رده بندی برسانید. گیم پلی هیجان انگیز Galaxy Trucker تا به امروز با استقبال خوبی از سوی کاربران روبرو شده است و توانسته نظر بسیاری از طرفداران را به خود جلب کند، شما نیز می توانید به جمع میلیون ها کاربری بپیوندید که در حال اجرای این باز در سراسر جهان هستند. باید تا جایی که می توانید سرعت العمل بالایی داشته باشید تا بتوانید دیگر حریفان را شکست دهید.

دانلود Galaxy Trucker 2.9.92 – بازی جذاب راننده کهکشان اندروید

گیم پلی هیجان انگیز Galaxy Trucker تا به امروز با استقبال خوبی از سوی کاربران روبرو شده است و توانسته نظر بسیاری از طرفداران را به خود جلب کند، شما نیز می توانید به جمع میلیون ها کاربری بپیوندید که در حال اجرای این بازی در سراسر جهان هستند. این بازی بصورت کاملا رایگان در وب سایت اندرویده که در اختیار شما کاربران قرار گرفته است.