Heart’s Medicine Doctor’s Oath یکی از سری بازی های کژوال اندرویدی است که برای تمام سنین مناسب می باشد شما به عنوان یک دانشجوی پزشکی که به تازگی از دانشگاه فارغ التحصیل شده و در یک بیمارستان مشغول به کار است وارد بازی خواهید شد. در ابتدا ممکن است همه چیز ساده به نظر بیایند اما شما باید به یکی از پزشکان بیمارستان کمک کنید تا بتواند بیماری های صعب العلاج را درمان کرده و راه درمانی برای آنها پیدا کند.
این گیم پلی هیجان انگیز  دارای بیش از ۲۰۰ مرحله می باشد که هر چه به مراحل بالاتر می روید علاوه بر این که با چالش های بیشتر روبرو خواهید شد حساسیت بازی نیز برای شما بیشتر خواهد شد زیرا شما باید تمامی حواستان را جمع کنید تا به بیماران کمک کنید و بیماری های آن ها را درمان کنید در هر مرحله برای شما ماموریت های تعیین شده است که بعد از انجام آن ها پاداش هایی به شما داده می شود و شما با استفاده از آن پادشاه می توانید تجهیزات پزشکی که در اختیار دارید را ارتقا دهید. در حقیقت شما باید سعی کنید به یک پزشک حرفه ای و کاربردی تبدیل شوید.

دانلود Heart's Medicine Doctor's Oath v29.0.47 - بازی دکتر قلب اندروید

گرافیک بازی Heart’s Medicine Doctor’s Oath جذابیت آن را برای شما چندین برابر می‌کند زیرا همه چیز بسیار دقیق طراحی شده است و تمامی جزئیات برای شما به نمایش در خواهند آمد. شما در هر مرحله بازی که وارد می شوید با داستان های جدید و گرافیکی جدید رو به رو خواهید شد یکی از نکات خیلی مهم این است که هنگامی که به مراحل بالاتر بازی می‌روید شخصیت شما کم کم به یک شخصیتی که یک پزشک کاملا ماهر شده است تبدیل می شوید. از طرفداران بازی های کژوال باشید بدون شک از اجرای این بازی نیز بی نهایت لذت خواهید برد شما می توانید بازی مذکور را به صورت کاملآ رایگان از وب سایت اندروید کده دانلود و اجرا کنید.