Cyber Hunter Lite یکی از جذاب ترین و هیجان انگیز ترین بازی های ماجراجویی اندروید است، که برای افراد بالای ۱۲ سال طراحی و منتشر شده است. داستان بازی از این قرار است که پیشرفت فناوری و تکنولوژی در حال آسیب زدن به زمین می باشند و عده ای با استفاده از این پیشرفت در حال نابودی زمین و استفاده نادرست از آن هستند و حال وظیفه شما این است که با این افراد مبارزه کنید و اجازه ندهید که آنها زمین را نابود کنند ، اما راه پر پیچ و خمی را در پیش دارید.

شما باید به مکان‌های مختلف رفته تا بتوانید آنها را پیدا کنید هر چه تعداد بیشتری از این افراد را از بین ببرید در نتیجه امتیازهای شما بیشتر شده و شما در ازای امتیازهای بیشتر می توانید مهارت های بیشتری را کسب کنید و همچنین از سلاح های قوی تری برای مبارزه با آنها استفاده کنید در طول رفتن به مکان‌های مختلف و چالش‌های بسیار زیادی روبرو می شوید، که یکی از آنها تله ها و دام های مخفی است که دشمن برای شما طراحی کرده است اما از آنجایی که شما یک پارکور باز حرفه ای می باشید باید با استفاده از حرکات پارکور سعی کنید در دام این تله ها نیفتید.

 

دانلود Cyber Hunter Lite 0.100.352 - بازی اکشن شکارچی سایبری اندروید

گیم پلی هیجان انگیز و اعتیاد آور Cyber Hunter دارای بیش از ۱۰۰ سطح مختلف می باشد که هر چه به مراحل بالاتر بروید به طبع بازی برای شما سخت تر خواهد شد. اگر از طرفداران بازی های ماجراجویی باشید بدون شک از اجرای بازی که دارای یک گرافیک و شبیه سازی بسیار خوب می باشد بی نهایت لذت خواهید برد شما برای اجرای این بازی به هیچ گونه اتصال اینترنتی نیاز ندارید بنابراین اگر از طرفداران بازی های ماجراجویی هستید به جمع هزاران کاربر های پیوندی که در سراسر جهان در حال اجرای آن می باشند.