Tower Color یکی از مجموعه بازی های آرکید اندرویدی است که برای تمام سنین مناسب می باشد بازی از این قرار است که شما باید برج رنگارنگی را که در روبروی آن قرار دارد را به طور کامل از بین ببرید تا بتوانید به مراحل بعدی بازی صعود کنید. توجه داشته باشید که هر چه به مراحل بالاتر می روید در نتیجه بازی نیز دشوار تر خواهد شد.
این برج رنگی از توپ های رنگارنگ ای درست شده است و یک توپ از همان توپ را در اختیار شما قرار دارد و هنگامی که برج در حال چرخش است شما باید توپی را که در اختیار دارید به سمت نقطه ای که همرنگ توپی  که در دست شماست پرتاب کنید و برج رنگی را به طور کامل از بین ببرید. بازی مذکور تا به امروز از سوی کاربران با استقبال بسیار خوبی روبرو شده است و تا به امروز بیش از چندین هزار بار در سراسر جهان دانلود و اجرا شده این بازی برای اجرا نیازی به اتصال اینترنتی ندارد و از طرفی دارای یک گرافیک بسیار جذاب و صداگذاری هیجان انگیز است که خود این قضیه باعث چند برابر شدن محبوبیت ان در نزد کاربران شده است.
دانلود Tower Color 1.1.9 - بازی برج رنگی اندروید

از نکاتی که جذابیت بازی را چندین برابر کرده وجود بیش از ۱۰۰ مرحله جذاب در این بازی و ساده بودن بازی می باشد. اگر شما نیز از طرفداران بازی های آرکید هستید بدون شک از اجرای بازی Tower Color بی نهایت لذت خواهید بود شما می توانید این بازی را به صورت کاملا رایگان از وبسایت اندرویدکده دانلود و اجرا کنید.