Overkill the Dead: Survival یکی از بازی های منحصر به فرد و هیجان انگیز آرکید اندرویدی است که برای افراد بالای ۱۲ سال طراحی و منتشر شده است. داستان بازی از این قرار است که تمام شهر آلوده شده و شما تنها فردی هستید که زنده مانده اید و دیگر افراد به خاطر منتشر شدن ویروس همگی به زامبی تبدیل شده اند و قصد کنترل شهر را به عهده بگیرند اما شما نباید به آنها این اجازه را بدهید.  در این بازی سلاح های مختلفی در اختیار شما قرار داده می شود که با استفاده از آنها می توانید زامبی ها را از بین ببرید، توجه داشته باشید که شما تنها بازمانده هستید و زامبی ها در همه جا وجود دارند و هر لحظه ممکن است شکست بخورید پس تا جایی که می توانید باید حسابی حواستان را جمع کنید. در طول اجرای بازی شما باید به مکان های بسیار مختلف بروید و بهتر است در شب انجام دهید تا از دید زامبی ها مخفی بمانید.

هرچه زامبی های بیشتری را از بین ببرید در نتیجه می توانید سطح توانایی های خود را ارتقا دهید و از سلاح های قدرتمندی در مراحل بعدی بازی استفاده کنید. یکی از نکاتی که جذابیت بازی را برای کاربران چندین برابر کرده است گرافیک سه بعدی و مکان های مختلفی است که در بازی وجود دارد. توجه داشته باشید که تمام افراد شهر پرستار ها نگهبان ها و حتی حیوانات نیز به زامبی تبدیل شده‌اند و در هر لحظه ممکن است به شما حمله کنند و شما را نیز به یک زامبی تبدیل کند. شما باید تا جایی که می‌توانید برای بقا و آینده تلاش کنیم و مغلوب زامبی ها نشوید، پاداش‌های بسیار زیادی به شما تعلق می گیرد که با آنها می توانید از قوی ترین و قدرتمند ترین اسلحه ها برای خود استفاده کنید.
دانلود Overkill the Dead: Survival 1.1.10 - بازی بقا در میان زامبی ها اندروید

اگر از طرفداران بازی های اکشن و بقا هستید می توانید به جمع میلیون‌ها کاربر بپیوندید که در سراسر جهان در حال اجرای این بازی هستند شما می توانید گیم پلی Overkill the Dead: Survival را به صورت کاملآ رایگان از وب سایت اندروید کده دانلود و اجرا کنید.