Raid:Dead Rising یکی از سری بازی های جذاب و منحصر بفرد اکشن و تیراندازی اندرویدی است تمام سنین مناسب می باشد.  بازی از این قرار است که شما به عنوان شخصیت اصلی وارد بازی خواهید شد. برای شروع بازی چند شخصیت برای شما به نمایش در خواهد آمد که شما می توانید با انتخاب یکی از آنها وارد بازی شوید و بازی را شروع کنید. شما باید به سمت دشمنان خود تیراندازی کنید و آنها را از بین ببرید باید به مکان‌های مختلفی بروید تا بتوانید تمامی دشمنان را شناسایی کنید هر چه بتوانید دشمنان بیشتری را از بین ببرید در نتیجه پاداش بسیار زیادی به شما تعلق می‌گیرد و با استفاده از آن پاداش ها می توانید شخصیت خود را ارتقا دهید.

در طول اجرای بازی شما می توانید از سلاح های مختلفی برای خود استفاده کنید و با استفاده از پاداش هایی که کسب کردید می توانید سلاح های خود را ارتقا دهید وزنه های قدرتمند تری برای خود در مراحل بعدی بازی استفاده کنید.  شما با شخصیت های مختلفی در هنگام اجرای بازی رو به رو خواهید شد که هر یک از آنها می توانند به راحتی شما را شکست دهند پس باید استراتژی خاص خود را برای از بین بردن دشمنان داشته باشید.

دانلود Raid:Dead Rising v1.2.0 - بازی اکشن حمله اندروید

این گیم پلی هیجان انگیز  تا به امروز توانسته نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کند و امتیاز بسیار خوبی را در گوگل پلی به دست آورد، با توجه به گرافیک بسیار خوبی که دارد جذابیت بازی برای کاربران چندین برابر شده است، اگر شما نیز از طرفداران بازی های اکشن هستید بدون شک از اجرای بازی Raid:Dead Rising بی نهایت لذت خواهید برد شما می توانید، این بازی را به صورت کاملا رایگان از وب سایت اندرویدکده دانلود و اجرا کنید.