Ski Jump Challenge یکی از بازی های جذاب ورزشی است که برای تمام سنین مناسب می باشد، این بازی سرگرم کننده تا به امروز توانست نظر مثبت بسیاری از کاربران را به خود جلب کند. داستان بازی از این قرار است که شما به عنوان یک اسکی باز وارد بازی می شوید و باید با دیگر اسکی‌بازان به رقابت بپردازید. توجه داشته باشید تمامی اسکی بازانی که شما با آنها وارد رقابت می شوید از سطح توانایی بسیار بالایی برخوردار هستند، بنابراین شما نیز تاجایی که می توانید باید تمرینات مداوم و پی در پی را پشت سر بگذارید تا در رقابت با آنها شکست نخورید.
اجرای این بازی به صورت چند نفره می باشد یعنی شما باید دیگر اسکی بازان را به صورت گروهی به چالش بکشید تا بتوانید مهارت های خود را به آنها نشان دهید. در هر مرحله اگر شما برنده باشید می توانید مهارت های خود را ارتقا دهید و با قدرت بیشتری در مراحل بالاتر در مقابل دیگر اسکی بازان ظاهر شوید. علاوه بر ارتقای مهارت های اسکی بازی خود هنگامی که شما امتیازات بیشتری را کسب می کنید می توانید به دیگر نقاط جهان برای شرکت در رقابت های اسکی  سفر کنید و در مناطق بسیار متفاوت و هیجان انگیز تر و همچنین خطرناک تری بازی را اجرا کنید.

دانلود Ski Jump Challenge 1.0.30 - بازی پرش اسکی اندروید

همچنین که می توانید لباس ها و وسایل اسکی جدیدی برای خود خریداری نمایید و با ظاهری جدید در دیگر رقابت‌ها حاضر شوید. گرافیک بازی مذکور از سطح بسیار خوبی برخوردار است و توانسته جذابیت بازی را تا حد بسیار زیادی برای کاربران چندین برابر کند اگر شما نیز از طرفداران بازی های ورزشی هستید بدون شک از اجرای بازی Ski Jump Challenge بی نهایت لذت خواهید بود شما می توانید این گیم پلی سرگرم کننده را از وبسایت اندرویدکده به صورت کاملاً رایگان دانلود و اجرا کنید.