Rival Stars Horse Racing بازی های ورزشی اندرویدی است که برای اجرا نیازمند اتصال اینترنتی می باشد و برای تمام سنین مناسب است. داستان است که شما باید در مسابقات اسب سواری شرکت کنیم و قاعدتاً با دیگر بازیکنان به رقابت بپردازید تا در مسابقات اسب سواری برنده باشیدو پاداش های بسیار زیادی را بدست آورید.  در واقع به شما یک مزرعه خانوادگی به ارث رسیده است دارید که آن مزرعه را به یک مزرعه پرورش اسب تبدیل کرده و به یکی از بزرگترین مزرعه های پرورش اسب در آن منطقه تبدیل شوید.
شما برای پرورش اسب های خود و همچنین برای تربیت آن‌ها که در مسابقات شرکت کنند باید مربی های مخصوص به خود را استخدام کنید تا بتوانید در مسابقات پیروز شده و مزرعه خود را گسترش دهید. یکی از ویژگی های خیلی خوب از این است که شما می توانید چهره اسب سوار را با توجه به سلیقه خود انتخاب کنید ، توجه داشته باشید که اگر در مسابقات برنده شوید پاداش هایی به شما اعطا خواهد شد که در نتیجه می توانید توانایی های خود را ارتقا دهید همچنین اگر پاداش های شما زیاد باشد شما می توانید اسب های متنوع و گوناگونی را برای مزرعه خود خریداری کنید.
دانلود Rival Stars Horse Racing 1.49 - بازی مسابقات اسب سواری اندروید

گرافیک بسیار جذاب و صداگذاری بسیار خوبی می باشد جذابیت آن را برای کاربران چندین برابر کرده است اگر شما نیز از طرفداران بازی های ورزشی باشید بدون شک از اجرای بازی مذکور بی نهایت لذت خواهید بود شما می توانید بازی Rival Stars Horse Racing را به صورت کاملا رایگان از وبسایت اندرویدکده دانلود و اجرا کنید.