اگر به حفظ سلامتی ،تندرستی و کنترل قند خون فکر می کنید برنامه بسیار کاربردی Diabetes:M می تواند برایتان مفید باشد. این نرم  افزار توسط استودیو برنامه نویسی Sirma Medical Systems طراحی و منتشر شده است و توانسته مورد توجه مخاطبان قرار بگیرد. اگر به دیابت مبتلا هستید و یا یکی از افراد نزدیکتان دچار بیماری دیابت است، این اپلیکیشن کمک می کند که دیابت را بهتر مدیریت کنید. برای هر دو نوع دیابت نوع ۱و نوع ۲ این برنامه ساخته شده است که نظارت دقیق از اوضاع دیابت در اختیارتان قرار می دهد.

دانلود Diabetes:M v7.2.2 - نرم افزار دیابت و اندازه گیری قند خون اندرویدتمام راه های درمان دیابت نوع ۱و یا نوع ۲ را دنبال می کند و گزارش بسیار دقیق و ساده ای به وسیله ای نمودار برای فهمیدن آسان اوضاع دیابت در اختیارتان می گذارد. می توانید به وسیله آن با پزشک معالج خود در ارتباط باشید و برای او ایمیل ارسال کنید. همچنین این امکان فراهم است تا اندازه قند خون را به سادگی پیدا کنید و امکان اینکه میزان انسولین طبیعی را با استفاده از ماشین حساب های مخصوص محاسبه کنید در دسترستان است.
قابلیت این که بتوانید نوع غذا و خوراکی هایی که روزانه مصرف می کنید را ثبت کنید در این نرم افزار ویژه وجود دارد. همچنین قادر خواهید بود که فعالیت های ورزشی را که انجام می دهید را وارد برنامه کنید. اپلیکیشن فوق العاده کاربردی Diabetes:M محیطی را فراهم می کند که خیلی سریع از اوضاع دیابت خود اطلاع داشته باشید و داده ها و آمار ها را تجزیه و تحلیل کنید و از سلامت خود مراقبت کنید.