Golden Farm یکی از جذاب ترین و پرطرفدارترین بازی های شبیه سازی اندرویدی است که برای تمام سنین مناسب می باشد و تا به امروز بیش از چندین میلیون بار در سراسر جهان دانلود و اجرا شده و توانسته نظر مثبت بسیاری از کاربران را به خود جلب کند. داستان بازی از این قرار است که،  یک مزرعه در اختیار شما می باشد که شما باید آن را یکی از بزرگترین مزرعه هایی که در آن منطقه وجود دارد تبدیل کنید. تمام محصولاتی را که دوست دارید باید  در مزرعه خود کاشته و سپس آن را در زمان مشخص برداشت کنید، تا بتوانید با دیگر کاربران به داد و ستد پرداخته و تمامی محصولات خود را به فروش برسانید و سپس با استفاده از پولی که از فروش محصولات به دست می آورید مزرعه خود را گسترش داده  و بخشی از قسمت های آن را سفارش کنید.

هرچه از فروش محصولات خود پول بیشتری به دست بیاورید می توانید از قسمت فروشگاه کالا های جدیدی را خریداری کنید  و علاوه بر تغییر ظاهری خود می توانید سطح توانایی خود را نیز با خریداران محصولات ارتقا دهید. یکی از ویژگی های خیلی خوب بازی  مذکور این است که علاوه بر کاشت و و برداشت محصولات، شما می توانید به پرورش دام و دامپروری نیز بپردازید.

توجه داشته باشید که در ابتدا یک مزرعه کوچک در اختیار شما قرار داده شده است  اما شما باید با استفاده از امتیازاتی که از فروش محصول خود را به دست می آوریم باید مزرعه را گسترش داد و یکی از بزرگترین مزرعه داران شهر تبدیل شوید و اما یکی از نکاتی که باید بسیار باید به آن توجه کنید ، پیدا کردن معادن الماس در در مزارع هستند. اگر شما بتوانید این معادن را پیدا کنید قطعا سطح شما در طول بازی بسیار بالا خواهد رفت.

دانلود Golden Farm 2.17.94 – بازی سرگرم کننده مزرعه طلایی برای اندروید

برای فروش محصولات خود از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید و تا جایی که می توانید با دیگر همسایگان تعامل خوبی داشته باشید زیرا، در بالا بردن سطح شما تاثیر بسزایی خواهد داشت. توجه داشته باشید که شما برای اجرای این گیم پلی هیجان انگیز شما به اتصال اینترنتی نیاز دارید، یکی از ویژگی هایی که باعث چند برابر شدن جذابیت بازی در نزد کاربران شده گرافیک و صداگذاری فوق العاده آن می باشد، اگر از طرفداران بازی های شبیه سازی هستید بدون شک اجرای Golden Farm برایتان بی نهایت لذت بخش خواهد بود.