Simple Radio – Free Live FM AM یکی از بروزترین و پرطرفدارترین برنامه هایی است که میتواند شما را به ایستگاه های رادیو موجود در جهان متصل کند در حقیقت شما با استفاده از این اپلیکیشن تنها می توانید به ایستگاه های رادیویی ایران متصل شوید بلکه به تمام ایستگاه های رادیویی موجود در جهان می توانید متصل شده و از آنها استفاده کنید تنها کافیست اینترنت دستگاه اندرویدی خود را روشن کرده تا بتوانید از ویژگی ها و امکانات قابل توجه این نرم افزار استفاده کنید.

اگر اهل گوش دادن به رادیو باشید قطعا این برنامه می‌تواند نظر مثبت شما را به خود جلب کند با توجه به این که علاوه بر این که می تواند تمامی ایستگاه‌های رادیویی را برای شما به نمایش درآورد همچنین شما می توانید تمامی ایستگاه های رادیویی را با توجه به ژانری که مورد علاقه شما است را پیدا کرده و به جمع شنوندگان آنها بپیوندید.

دانلود Simple Radio - Free Live FM AM v2.6.2 - برنامه رایو اف ام آنلاین اندروید

برنامه مذکور علاوه بر قابلیت اجرا بر روی دستگاه‌های اندرویدی بر روی دستگاه های آیپد و آیفون و حتی اپل واچ نیز قابل استفاده می باشد. همچنین یکی دیگر از ویژگی های خیلی جالب آن این است که شما از طریق برنامه Android Auto که آن را بر روی گوشی موبایل خود نصب می کنید و می‌توانید نرم افزار کاربردی در هنگام رانندگی نیز استفاده کنید. شما می توانید برنامه Simple Radio – Free Live FM AM را به صورت کاملا رایگان از وب سایت اندرویدکده دانلود و اجرا کرده و به جمع میلیون‌ها کاربری بپیوندید که در سراسر جهان در حال استفاده از آن می باشند.