Dream Home Match یکی از سری بازی های جذاب و هیجان انگیز کژوال اندرویدی است که برای تمام سنین مناسب می باشد. داستان بازی از این قرار است که شما باید دکوراسیون خانه خود را تغییر داده و آن را مطابق با سلیقه خود تزیین کنید. شما باید به شخصیت های اصلی بازی کمک کنید که خانه را بازسازی کرده و همه چیز را آنطور که دوست دارند طراحی کنند.
در حقیقت باید یک دکوراسیون جذاب و منحصربفرد برای خانه آنها انتخاب شود. زیرا انها یک جشن در پیش دارند. شما می توانید نمای داخلی خانه را نیز تغییر داده و تعداد اتاق خواب ها را کم یا زیاد کنید، در طول بازی شما با انواع پازل های مختلف روبرو می شوید که پس از انجام هر یک از آنها امکاناتی در اختیار شما قرار می گیرد که با توجه به آنها می توانید توانایی خود را در تغییر دکوراسیون منزل افزایش دهید.

دانلود Dream Home Match 5.3.0 - بازی کژوال جورچین خانه رویایی اندروید

در طول بازی شما با چالش های متفاوتی روبرو می شوید که هر یک از آنها جذابیت خاص خود را دارد در این بازی شما با مراحل متعدد روبرو می شوید که در هر یک از آنها باید ماموریت هایی که برایتان تعیین شده است را انجام دهید. یکی دیگر از نکاتی که باید به آن توجه کنید پیدا کردن عکس های خانوادگی است که با استفاده از آنها می توانید بخشی از ماموریت های خود را کامل کنید. شما در این بازی با سه سطح متفاوت رو به رو هستید پس باید حسابی حواستان را جمع کنید.

گیم پلی هیجان انگیز Dream Home Match تا به امروز توانسته نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کند و امتیاز خوبی در گوگل پلی دریافت کند اگر شما نیز از طرفداران بازی های پازلی و کشف زوال هستید بدون شک از اجرای این بازی بی نهایت لذت خواهید بود ضمن اینکه برای اجرا هیچگونه نیازی به اتصال اینترنتی ندارید شما می توانید این بازی را به صورت کاملا رایگان از وبسایت اندرویدکده دانلود و اجرا کنید.

متاسفانه لینک های دانلود به دستور کارگروه مصادیق مجرمانه حذف شده است.