نرم افزار Omnia Music Player یک برنامه فوق العاده در سبک نرم افزار های کاربردی و موسیقی است که توسط استودیو برنامه نویسی Rhythm Software طراحی و منتشر شده و توانسته با کسب امتیاز خوب در گوگل پلی نظر مخاطبان را به خود جلب کند. بدون شک تمامی ما نیازمند به یک پخش کننده ی موسیقی بسیار قوی در دستگاه تلفن خود هستیم. که موزیک پلیر Omnia Music Player می تواند گزینه ی خوبی برای انتخاب باشد. دارای توانایی های قابل توجه بسیاری است که بدون نیاز به داشتن اینترنت نیز به راحتی قابل اجرا است.

دانلود Omnia Music Player v1.2.1 - نرم افزار موزیک پلیر قوی برای اندروید

با داشتن این موزیک پلیر به سادگی آهنگ های خود را دسته بندی می کنید و در فایل های مختلفی قرار می دهید. مثلا آهنگ هایی را که به تازه دانلود کرده اید و یا به تازگی پخش شده اند را می توانید در یک قسمت های جدا از هم طبقه بندی کنید. امکان این را دارد که موسیقی هایی را که بیشتر به آن ها علاقه دارید در یک فایل مخصوص قرار دهید که هر زمان دوست داشتید آهنگ ها را بشنوید به سادگی در دسترس باشند. قابلیت جستجو سریع آهنگ ها را برایتان فراهم آورده است که دیگر زمان خود را برای گشتن به دنبال آهنگ مورد نظر هدر ندهید.
این بخش کننده بسیار قدرتمند دارای بهترین کیفیت صدا است که این ویژگی را دارد که سرعت پخش را تغییر دهید و متن آهنگی را که در حال اجراست را مشاهده کنید. همچنین از بهترین قابلیت های آن پشتیبانی از فرمت های mp3,fkuc,opus,agg است. بدون شک یکی از بهترین برنامه هاست که با داشتن حجم بسیار کم گزینه مناسبی برای انتخاب است پس عجله کنید و آن را از وب سایت ما دریافت کنید.