Klondike Adventures یکی از سری بازی های شبیه سازی اندرویدی است که برای تمام سنین مناسب می باشد. داستان بازی از این قرار است که شما باید به سرزمین الاسکا سفر کنید و در انجا یک سرزمین جدید و شهر جدی برای خود احداث کنید. شهری که شما احداث می کنید باید تمام امکانات و تجهیزات را شامل شود.

باید کارخانه ها و مزرعه های بسیار زیادی را برای مردم شهر بسازید تا آنها هیچ کمبودی را حس نکنند. شما در طول بازی به مکان های متفاوت و بسیار زیادی سفر می کنید که بر سر راه شما موانع و رخدادهای چالش برانگیز بسیار زیادی وجود دارند پس باید حسابی حواستان را جمع کنید که شکست نخورید رد طول بازی پاداش های متفاوتی بر سر راه شما میگیرند که با دریافت آنها می توانید سطح خود را ارتقا دهید. همچنین شما می توانید در مزارع خود علاوه بر کاشت میوه و سبزیجات به پرورش دام نیز بپردازید و حیوانات متفاوتی را پرورش دهید و پس از اینکه محص.لات شما قابل برداشت شد می توانید بوسیله ی آنها به تجارت بپردازید و از طریق آنها برای خود سودآوری کنید.

دانلود Klondike Adventures 2.119.1  - بازی شبیه ساز مزرعه داری اندروید

گیم پلی هیجان انگیز و منحصربفرد Klondike Adventures تا به امروز طرفداران بسیار زیادی را پیدا کرده و توانسته نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کند، گرافیک و صداگذاری هیجان انگیز بازی مذکور نقش بسیار بسزایی در محبوبیت این بازی در نزد کاربران داشته است. شما برای اجرای این بازی نیازی به اتصال اینرتنتی ندارید و در هر زمان و مکانی می توانید آن را اجرا کنید. اگر از طرفداران بازی های شبیه سازی باشید بدون شک از اجرای این بازی بی نهایت لذت خواهید برد.