Debt Manager and Tracker Pro یک برنامه فوق العاده است که شرکت برنامه سازی Century Egg به منظور آسان تر کردن استفاده از دنیای مجازی طراحی و منتشر کرده است. افراد زیادی هستند که برای مدیریت کردن حساب های مالی خود به مشکل برمی خوردند برنامه کاربردی Debt Manager and Tracker Pro که قصد معرفی آن را دارم می تواند کمک های بسیار زیادی داشته باشد و شما را در اداره امور مالی تان کمک کند و آنها را سر و سامان دهد. این اپلیکیشن داری قسمت های مختلفی است که به بخش های طلبکار و بدهکار تقسیم شده است.

دانلود Debt Manager and Tracker Pro v3.9.42 - برنامه مدیریت هزینه های اندروید

شما می توانید اسم اشخاص و میزان بدهی هر کدام از آن را به طور دقیق بنویسد و یک آمار مناسب از حساب ها برای خود جمع آوری کنید. قابلیت این را دارید که همه ی کار ها و فعالیت های انجام شده را از کوچک گرفته تا بزرگ مدیرت کنید و آن ها را سادگی ثبت نمایید. همچنین وجود تقویم، کمک می کند که رویداد های مهم و فعالیت های کاری خاص را در آن بنویسید و تقویم تان این امکان را به وجود می آورد که فعالیت های ثبت شده را به اطلاع برساند و شما را آگاه سازد.

این اپلیکیشن کاربردی دارای امنیت بالایی است که از ورود دیگر افراد به برنامه جلوگیری می کند. از طرفی می توانید با استفاده از اثر انگشت و رمز منحصر به فرد خود امنیت برنامه را فعال کنید و یک آمار بسیار دقیق در مورد تراکنش های که انجام می دهید و زمان آن ها در اختیار داشته باشید. پس اگر احساس می کنید که این نرم افزار برای شما کاربردی است بدون معطلی آن را از وب سایت اندروید کده دریافت کنید.