Tiny Cars: Fast Game عنوان یکی از بازیهای سرگرم کننده که در سبک پازلی می باشد و توسط استودیو بازیسازی Homa Games طراحی و به صورت رایگان در مارکت اندروید عرضه شده با جلب کردن نظر علاقه مندان توانسته امتیاز خوبی در گوگل پلی کسب کند. رانندگی در خیابان های شلوغ همیشه دردسر های خاص خودش را داشته است. از پیدا کردن جای پارک برای خودرو گرفته تا رعایت کردن سرعت مطمعنه و از همه مهم تر کنترل کردن حجم ترافیک پیش آمده برای خیابان!

دانلود Tiny Cars: Fast Game 1.77 - بازی ماشین های کوچک اندروید

Tiny Cars: Fast Game یک بازی است که برای هر چه بهتر اداره کردن خیابان ها و بزرگراه ها ساخته شده است. وقتی تصمیم می گیرید که بازی را شروع کنید باید ترافیک هایی که ایجاد شده است را هرچه سریع تر تحت کنترل خود در بیاورید. برای انجام این کار روی ماشین های که به نظرتان متوقف کردن آن ها به کنترل ترافیک کمک می کند ضربه می زنید و آن ها را از حرکت باز می دارید که باعث می شود خودرو های دیگر به راحتی عبور کنند.
می توانید با ضربه زدن بر ماشین ها آن ها را به حالت انجماد در بیاورید و یا از منجمد بودن خارج کنید تا از تصادف کردن اتومبیل ها جلوگیری کنید. هرچه بیش تر تلاش کنید تا سطح ترافیک خیابان را بهتر مدیریت کنید و خیابان ها را از هرج و مرج و بی نظمی نجات دهید خواهید توانست امتیاز های بیش تری بدست آورید تا بتوانید اتومبیل های مورد علاقه خود را وارد خیابان کنید و از آن ها لذت ببرید . اگر احساس می کنید که به این چنین سبک از بازی ها علاقه دارید پس معطل نکنید و با لمس لینک دانلود از طی ساعت ها خودتان را مشغول کنید