Ludo Superstar یکی از بازی های سه بعدی ، تخته ای و آنلاین اندرویدی است که برای تمام سنین مناسب می باشد. داستان بازی از این قرار است که : شما باید در رقابت های من شرکت کنید اما این رقابت ها به صورت کاملا سه بعدی و یک شبیه سازی بسیار جذاب و هیجان انگیز دارد که این قضیه جذابیت بازی را در نزد کاربران چندین برابر کرده و از همه مهمتر اینکه شما می توانید با دوستان و حتی خانواده خود به رقابت بپردازید این بازی به صورت آنلاین انجام می‌شود و باید با دیگر کاربران در سراسر جهان رقابت کنید.
همچنین که می‌توانید از اموجی های مختلف در طول بازی برای بیان حال خود استفاده کنید. تمام کاربرانی که در سراسر جهان شما به رقابت با آن ها می پردازید در یک جدول امتیاز بندی قرار می‌گیرد و هنگامی که هر یک از آنها هر مسابقه را برنده می شود پاداش های بسیار زیادی به آنها تعلق خواهد گرفت  در نتیجه شما باید سعی کنید که بیشترین پاداش را در مسابقات دریافت کنیم تا بتوانید در صدر جدول بازیها قرار بگیرید.

دانلود Ludo Superstar 1.8.1.1 - بازی منچ سه بعدی آنلاین اندروید

توجه داشته باشید که هر چه پادشاهی بیشتری را دریافت کنید و امتیاز شما بیشتر باشد قدرت های خاصی در اختیار شما قرار می گرفت و شما می توانید از یک سری از آیتمهای خاص در طول بازی استفاده کنید . بازی های تخته ای باشید قطعا این بازی نیز برای شما جذابیت خاص خود را خواهد داشت. اگر می خواهید یک بازی هیجان انگیز و سرگرم کننده و منحصر به فرد را اجرا کنید بدون شک از اجرای بازی Ludo Superstar بی نهایت لذت خواهید برد شما می توانید بازی مذکور را به صورت کاملآ رایگان از وب سایت اندروید کده دانلود و اجرا کنید.