Pixel Gunner یکی از سری بازی های اکشن اندرویدی است که برای افراد بالای ۱۲ سال مناسب می باشد. روال بازی بدین شکل است که، شما بعنوان شخصیت اصلی وارد بازی می شوید و باید تمامی زامبی هایی که بر سراهتان قرار دارند را از بین ببرید. شما اسلحه های خیلی قدرتمندی را در اختیار دارید که باید از انها در تمامی مراحل استفاده کنید. همانطور که از تصویر بازی مشخص است، گرافیک بازی بصورت پیکسلی است که این امر جذابیت آن را برای کاربران چندین برابر کرده است.

شما باید برای بقا تلاش کنید، نباید از چیزی بترسید و سرعت العمل بسیار بالایی در اجرای بازی داشته باشید. در طول بازی آیتم ایی بر سر راهتان قرار میگیرند استفاده کنید تا بتوانید سطح توانای های خود ارتقا دهید و با قدرت بیشتری در مراحل بعدی بازی ظاهر شوید. تعداد زامبی ها به مرور رو به افزایش است پس باید حسابی حواستان را جمع کنید تا شکست نخورید. تمامی سلاح هایی که بر سراهتان قرار میگیرد را جمع اوری کنید تا در مراحل بالاتر با مشکل مواجه نشوید. باید برای زنده ماندن تلاش کنید زیرا تنها راه نجات شما کشتن زامبی ها است، آیا شجاعت روبرو شدن با زامبی ها را دارید؟

دانلود Pixel Gunner 10.1 - بازی تیراندازی پیکسلی اندروید

گیم پلی هیجان انگیز Pixel Gunner تا به امروز با استقبال خوبی از سوی کاربران رو برو شود و توانسته امتیاز بسیار بالایی را در گوگل پلی بدست اورد، اگر شما نیز از طرفداران بازی های اکشن و تیراندازی باشید بدون شک از اجرای بازی مذکور بی نهایت لذت خواهید برد. گرافیک بازی مذکور علاوه بر اینکه بصورت پیکسلی است، بصورت سه بعدی نیز می باشد که قطعا جذابیت بازی برای شما چندین برابر خواهد شد.  شما برای اجرای این بازی نیازی به اتصال اینرتنتی ندارید و می تواند آن را در هر زمان و مکانی اجرا کنید. شما می توانید این بازی هیجان انگیز را بصورت کاملا رایگان از وب سایت اندرویدکده دانلود و اجرا کنید.