ایلنا، یکی از برنامه های فارسی ایرانی است که برای دستگاه های اندرویدی منتشر شده است. شما با استفاده از این برنامه می توانید تمام خبرها را در اسرع وقت و بسیار سریع تر از بقیه افراد در اختیار داشته باشید. شما می توانید با استفاده از این برنامه می توانید به سر تیتر اخبار دسترسی داشته باشید و خبرهای مهم را برای خود جست و جو کنید و آنها را برای خود در لیست علاقمندی های خود داشته باشید.

یکی از ویژگی های خیلی خوب برنامه مذکور نشان دادن خبرها به زبان های انگلیسی و فارسی و حتی زبان عربی است که می توانید براحتی از هریک از ان زبان ها برای خود استفاده کنید همچنین اینکه شما می توانید خبرهای مهم را با دوسان خود به اشتراک بگذارید. جالب است بدانید ایلنا یکی از خبرگذاری های غیر دولتی ایرانی می باشد و چندسال است که فعالیت را خود را شروع کرده و امروزه با طراحی این اپلیکیشن قصد دارد برای راحتی کاربران خود ، تمامی اخبار مهم جهان را در اختیار آنها قرار دهد.

دانلود اپلیکیشن ایلنا، خبرگزاری کار ایران

شما می توانید برنامه ی ایلنا را بصورت کاملا رایگان از وب سایت اندرویدکده دانلود و اجرا کنید، تنها کافیست برای اجرای برنامه به اینترنت دسترسی داشته باشید تا در هر زمان و مکانی بتوانید مهم ترین اخبار ایران و جهان ار در تلفن همراه خود داشته باشید.