Final Interface – launcher + animated weather یکی از برنامه های لانچر فوق العاده قدرتمند اندرویدی است که در مارکت گوگل پلی بصورت کاملا رایگان در اختیار کاربران قرار داده شده است. همانطور که میدانید اولین ویژگی تمامی لانچرها این است که باعث تغییرات ظاهری دستگاه اندرویدی شما خواهند شد، اما این لانچر دارای یک ویژگی خاص و منحصربفرد است، که گرافیک آن می باشد، یعنی با تغییرات آب و هوایی تم لانچر نیز به صورت خودکار تغییر می کند و دارای جلوه های بصری بسیار زیبایی می باشد، که جذابیت دستگاه اندرویدی شما را چندین برابر می کند.

از دیگر ویژگی ها می توان بوجود کلیدهای میانبر آن نیز اشاره کرد، که کار را برای شما آسان تر می کند و اما همانطور که میدانید مهم ترین ویژگی یک لانچر، عملکرد مناسب آن و ایجاد نکردن اختلال در کارکرد دستگاه و سرعت بالای آن می باشد. همچنین اینکه شما می توانید هر کلید میانبری را که لازم دارید برروی صفحه قرار دهید تا به اسانی به تمامی برنامه های خود دسترسی داشته باشید.

 

دانلود Final Interface – launcher + animated weather v2.16.2 – برنامه لانچر زیبا و انیمیشنی اندروید

این برنامه با بصورت پولی در گوگل پلی منتشر شده است، اما شما می توانید نسخه ی رایگان آن را از وب سایت اندرویدکده دانلود و اجرا کنید. لانچر Final Interface – launcher + animated weather  توانسته عمکلرد بسیار خوبی را از خود برجای بگذارد، تا به امروز با استقبال بسیار خوبی از سوی کاربران روبرو شده است و بیش از چندین میلیون بار در سراسر جهان دانلود و اجرا شده است، بدون شک می تواند رضایت شما را نیز جلب کند.