Yoga Studio،  این برنامه مناسب کسانی که به ورزش یوگا علاقه مند هستند اما فرصت رفتن به باشگاه و انجام تمرینات یوگا را در باشگاه ندارند. شما با استفاده از این برنامه می توانید تمرینات یوگا را به صورت کاملا دقیق و حرفه ای در منزل انجام دهید، در حقیقت این برنامه شامل ۶۵ تمرین اختصاصی می باشد که با کیفیت hd در اپلیکیشن قرار داده شده اند.

در ابتدا برای دیدن ویدیو ها و تمرینات باید آنها را دانلود کرده و پس از دانلود می توانید آنها را در هر زمان و مکانی بدون اتصال اینترنتی اجرا کنید عده ای نگران می باشند که این تمرینات ممکن است بسیار اختصاصی بوده و برای حرفه ای ها طراحی شده باشد اما تمامی تمرینات از دوره های مبتدی کم کم شروع شده و سپس به تمرینات حرفه ای یوگا و مدیتیشن خواهید رسید.

بنابراین به هیچ عنوان لازم نیست که نگران این قضیه باشید تمامی دوره های تمرینات یوگا که در این اپلیکیشن وجود دارد از دوره‌های ۱۰ دقیقه‌ای شروع شده و تا دوره‌های ۶۰ دقیقه ای ادامه پیدا می‌کند. که شما با توجه به سطح خود می توانید هر یک از آنها را دانلود کرده و در دوره ها شرکت کنید جالب است بدانید که شما پس از نصب این اپلیکیشن یک برنامه ریزی برای استفاده از دوره ها برای شما انجام می شود که اگر شما در مسیری که آن برنامه‌ریزی‌ها برای شما انجام می‌شود تمرینات را انجام دهید قطعا می توانید نتیجه کار خود را ببینید.

دانلود یوگا استودیو Yoga Studio 2.1.3 - نرم افزار آموزش یوگا و مدیتیشن اندروید

اپلیکیشن Yoga Studio تا به امروز بیش از چندین میلیون بار در سراسر جهان دانلود و اجرا شده و توانسته امتیاز بسیار خوبی را از سوی کاربران در گوگل پلی به دست آورد. اگر شما نیز از علاقمندان ورزش یوگا هستید، می توانید این برنامه را به صورت کاملا رایگان از وبسایت اندرویدکده دانلود کنید.