Fuelio: Gas log & costs Pro  این نرم افزار کاربردی توسط شرکت sygic برای گوشی‌های با سیستم عامل اندروید، به منظور کمک به راننده‌ها از نظر بررسی هزینه‌ های ماشین، به بازار عرضه شد. یکی از مواردی که برای همه در حین رانندگی پیش می‌آید این است که چند کیلومتر مسافت طی کرده‌اند؟

اگر کمی هم اهل حساب و کتاب باشند، این سؤال نیز اضافه خواهد شد که خودرویشان برای طی کردن این مسافت، چه میزان سوخت مصرف کرده است؟ پاسخ این سوالات همراه با نقشه‌ای کامل از مسیر پیش رو، تنها با دانلود نرم‌افزار مذکور داده می‌شود. کافیست این نرم‌افزار را دانلود کرده و با ایجاد پروفایل مخصوص خودرویتان برای همیشه میزان مسافت و سوختتان را چک کنید. نکته‌ی جالب در این نرم‌افزار  امکان ایجاد پروفایل‌های متعدد برای چند ماشین جداگانه است و شما در این نرم افزار به راحتی می‌توانید هر چند خودرویی که راننده‌ی آن هستید را مورد بررسی قرار دهید

دانلود Fuelio: Gas log & costs Pro 7.5.6 - برنامه مدیریت سوخت و هزینه ها ماشین اندروید

شما می توانید اپلیکیشن Fuelio: Gas log & costs Pro را بصورت کاملا رایگان از وب سایت اندرویدکده دانلود و اجرا کنید، شرکت سازنده این برنامه سعی کرده که نظر مخاطبین را جلب کند که این اتفاق نیز افتاده و تا به امروز بیش از چندین میلیون بار در سراسر جهان دانلود و اجرا شده است.