LINE Play یکی از سری بازی های کودکانه و جدید اندروید است که برای تمام سنین مناسب می باشد داستان بازی از این قرار است که یک اتاق خالی در اختیار شما قرار می گیرد و شما باید طبق سلیقه خود وسایل اتاق را چیده و چیدمان اتاق را انجام دهید در طول بازی شما با شخصیت های جدیدی روبرو خواهید شد که می‌توانند در چیدمان اتاق به شما کمک کنند.

 همچنین شما می توانید اتاق خود را به یک مکان عمومی از قبیل :  گلخانه و یا حتی شهربازی تبدیل کنید این بازی دارای مراحل متعدد بوده و شما در هر مرحله با رخدادهای چالش‌برانگیز و حتی مینی گیم هایی روبرو خواهید شد که می‌توانند برای کسب امتیاز و استفاده از وسایل جدید به شما کمک کنند. یکی دیگر از ویژگی های جذاب این باز یاین است که شما می توانید شخصیت اصلی باز را طبق سلیقه ی خود طراحی کرده و آن را انطور که دوست دارید، با هر لباس، رنگ مو و… وارد بازی کنید.

دانلود LINE Play 7.5.0.0 – بازی جذاب و دخترانه تزیین خانه اندروید

این بازی به صورت اینترنتی قابل اجرا بوده و شما باید به اینترنت دسترسی کامل داشته باشید گرافیک جذاب hd و صداگذاری هیجان انگیز بازی مذکور جذابیت آن را برای کاربران چندین برابر کرده شما می توانید این بازی را به صورت کاملا رایگان از وب سایت اندروید کده دانلود و اجرا کنید و به جمع میلیون‌ها کاربری به پیوندید که در حال اجرای بازی LINE Play  در سراسر جهان هستند.