Rune Warriors: Age of Heroes یکی از سری بازی های نقش آفرینی اندروید است که تا به امروز توانسته طرفداران بسیار زیادی را به خود اختصاص دهد. در این بازی شما باید با دیگر کاربران در سراسر جهان رقابت کنید و همه شما باید در برابر نیروهای اهریمنی، شیاطین، هیولاهای مختلف به مبارزه بپردازید. شما باید یک تیم از قهرمانان مختلف با ویژگی ها و توانایی های مختلف برای خود تشکیل دهید و سپس از آنها در برابر تمامی نیروهای شیطانی و جادوها استفاده کنید و با استفاده از آنها سعی کنید مراحل را یکی پس از دیگری پشت سر گذارید.

در طول بازی هرچه به مراحل بالاتر صعود کنید در نتیجه می توانید از قهرمانان قدرتمند تری با ویژگی های بسیار بیشتری در طول بازی استفاده کنید، توجه داشته باشید هر مرحله چالش خاص خود را دارد که به راحتی می تواند شما را از دور رقابت‌ها حذف کند بنابراین باید سعی کنید در هر مرحله تاکتیک و استراتژی خاص خود را داشته باشید.

شما می توانید در رقابتهای PVP شرکت کنید و دیگر کاربران و توانایی‌های خود را به چالش بکشید. یکی از ویژگی های خیلی خوب بازی مذکور این است که شما می توانید حرکات قهرمانان خود را طوری تنظیم کنید که آنها خود به صورت خودکار با دیگر کاربران به مبارزه بپردازند، یکی از نکاتی که می‌تواند باعث بالا بردن امتیازات شما و ارتقای شخصیت های تان در طول بازی شود کسب پاداش ها و طلا ها و کامل کردن ماموریت هایی است که برای شما از پیش تعیین شده است یعنی شما به واسطه هر یک از آنها می‌توانید قهرمانان خود را سفارشی کنید.
گیم پلی هیجان انگیز Rune Warriors: Age of Heroes برای اجرا نیازمند اتصال اینترنتی می باشد تا بتوانید با تمام کاربران به رقابت بپردازد یکی دیگر از ویژگی هایی که جذابیت بازی را برای کاربران بیشتر کرده است گرافیک و صداگذاری فوق العاده آن است، این بازی را به صورت کاملا رایگان از وبسایت اندرویدکده دانلود و اجرا کنید.