Morels یک بازی جذاب که به نام بازی قارچ‌های خوراکی شناخته شده است، از سری بازی‌های کارتی است که توسط استودیو بازی‌سازی mossbark games LLC ساخته شد و از طریق گوگل‌پلی برای گوشی‌های با سیستم عامل اندروید منتشر شد. این بازی بیش از ۱۰۰هزار بار توسط کاربران از گوگل‌پلی دانلود شده و مرتبا بروزرسانی می‌شود. اما نسخه ی پولی آن منتشر شده است، و شما می توانید آن را بصورت کاملا رایگان از وب سایت اندرویدکده دانلود و اجرا کنید.

این بازی به خاطر جو رقابتی‌ جالبی که دارد، توجه‌ها را به خود جلب کرده. در اینجا شما آشپزی هستید که باید قارچ‌های خوشمزه را طبخ کند و سعی کنید از آشپز رقیب خود جلو بیافتد. دیگر آشپزها از هوش مصنوعی برای رقابت با شما استفاده می‌کنند. بازی از این قرار است که با تعدادی یکسان و همسان همراه با رقیب شروع به آشپزی می‌کنید و سرعت خود را به نمایش خواهید گذاشت. با گرفتن کارت های مخصوص امتیازتان افزایش می‌یابد و در صورتی که کارتهایتان تمام شد، می‌توانید از منوی برنامه درخواست کارت کنید تا از دیگر رقبا عقب نمانید.

دانلود Morels 1.02.00 - بازی کارتی قارچ های خوراکی اندروید

این گیم پلی سرگرم کننده تا به امروز توانسته نظر مثبت بسیاری از کاربران را به خود جلب کند و بیش از چندین هزار بار دانلود و اجرا دشه و توانسته امتیاز عالی ۴٫۸ از ۵ را به خود اختصاص دهد، اگر می خواهید یک بازی هیجان انگیز را تجربه کنید به جمع کاربرانی بپیوندید که در حال اجرای بازی Morels در سرارس جهان هستند.