aCurrency Pro exchange rate  یکی از برنامه‌های اندرویدی است که برای علاقه‌مندان به نرخ ارز طراحی و  منتشر شده است. شما با نصب این اپلیکیشن می توانید از ویژگی هایی همچون تبدیل قیمت ارزها و همچنین ماشین حساب نرخ ارز برخوردار شوید استفاده از این برنامه نیاز به اتصال اینترنتی دارد ، اما شما می توانید آن را به صورت آفلاین نیز استفاده کرده و از واردات و صادرات لیست ارز مطلع شوید یکی دیگر از ویژگی های این اپلیکیشن نمودار تاریخچه ارز ها می باشد و همچنین تغییرات ارزی بین دو تاریخ را هم می توانید به صورت کاملا دقیق مشاهده کنید.

 علاوه بر ارزهای دولتی این اپلیکیشن از دیجیتال نیز همچون بیت کوین کویین نیز پشتیبانی خواهد کرد و شما می توانید از آخرین اخبار و قیمت های ۱۸۰ ارز در سراسر جهان مطلع باشید همچنین این که می توانید تغییرات ارز ها را روزانه نسبت به یکدیگر مشاهده کنید زیرا این اپلیکیشن به صورت خودکار آنها را برای شما به نمایش خواهد گذاشت.

دانلود aCurrency Pro exchange rate 5.51 - برنامه نرخ ارز اندروید

اما یکی از نکات مهمی که هنگام نصب این اپلیکیشن باید بسیار به آن دقت کنید نصب آن بر روی کارتهای sd است می باشد توجه کنید که این اپلیکیشن اگر بر روی کارت sd نصب شود نمی توانید دسترسی کاملی به آن داشته باشید و در نتیجه برای شما بدون استفاده می باشد. شما می توانید برنامه aCurrency Pro exchange rate را به صورت کاملا رایگان از وبسایت اندرویدکده دانلود و اجرا کنید