Lifesum: Calorie Counter, Food & Nutrition Tracker یکی از برنامه های رژیم غذایی اندرویدی است ، خیلی از مردم برای آنکه یک بدن متناسب و سالم داشته باشند شروع به ورزش کردن می‌کنند. ولی باید به این نکته توجه کرد که علاوه بر ورزش کردن داشتن یک برنامه غذایی صحیح پر اهمیت می‌باشد. خیلی اوقات مشاهده شده که افراد برای لاغر شدن وعده غذایی خود را کم کرده یا برای زیاد کردن وزن از مواد غذایی با ارزش کم مصرف می‌کنند که کار بسیار اشتباهی می‌باشد. به همین دلیل قصد داریم یک برنامه غذایی صحیح را به شما معرفی کنیم.

برنامه رژیم غذایی لاغری اندروید یک برنامه درست و حرفه ای با بیشترین امکانات و بدون حذف وعده های غذایی به شما کمک می کند تا بر اساس شرایط خودتان یک برنامه مخصوص به خود را انتخاب کرده تا در وقت کمی کاهش وزن پیدا کنید. در این برنامه کافی است که مواد خوراکی و غذاهایی که می خورید را یادداشت کرده و از طریق کالری شمار داخلی مقدار مواد مغذی مثل کربوهیدرات،پروتئین که وارد بدنتان شده را اندازه گیری کنید. مهمترین ویژگی این برنامه که در بقیه برنامه های رژیمی وجود ندارد برنامه دنبال کننده سلامتی می‌باشد که سبب می‌شود در هر مرحله از رژیم اطمینان داشته باشید که هیچ مشکلی در حین رژیم برای شما رخ نداده است.

دانلود Lifesum: Calorie Counter 15.3.2  - برنامه رژیم غذایی لاغری اندروید

شما می توانید برنامه Lifesum: Calorie Counter, Food & Nutrition Tracker را بصورت کاملا رایگان از وب سایت اندرویدکده دانلود کنید.