pixiv در واقع یک شبکه‌ی اجتماعی است که از سال ۲۰۰۷ فعالیت خود را آغاز کرده است و شم می توانید عکس های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. هنرمندان و علاقمندان به هنز،‌ از طرفداران این شبکه ی  اجتماعی محسوب می‌شوند. این شبکه علاوه بر این که امکان ارسال تصاویر خود و دریافت تصاویر دیگران را در عین حفظ حریم خصوصی می‌دهد، پاتوق هنرمندان و نویسندگان است و شما در این شبکه می‌توانید هنرمند مورد علاقه خود را پیدا کرده و دنبال کنید. در حقیقت هدف اصلی نرم‌افزار pixiv حمایت از جامعه هنرمندان و نویسندگان می باشد که بتوانند یک حریم خصوصی برای خود داشته باشند.

هنرمندان زیادی در این شبکه‌ی اجتماعی عضویت دارند و با آپلود عکس‌های خود و نوشتن افکار و داستان‌هایشان با دیگر همکاران و مخاطبینشان ارتباط برقرار می‌کنند. در این نرم‌افزار امکان مرتب‌ سازی نام هنرمندان بر اساس زمانشان فراهم است و شما می‌توانید آنها را از قدیمی‌ترین تا جدیدی‌ترین شان به ترتیب مشاهده کنید. همچنین فیلتر جستجوی نرم‌افزار pixiv برای راحت پیدا کردن فرد موردنظرتان در کمترین زمان ممکن طراحی شده است.

دانلود pixiv v6.102.1 - نرم افزار به اشتراک گذاری عکس اندروید

اگر شما نیز از اهالی هنر هستید و یا حتی به هنر و نویسندگی علاقه دارید قطعا از اجرای این برنامه بینهایت لذت خواهید برد، به جمع کاربرانی بپیوندید که در حال اجرای این برنامه در سراسر جهان هستند.