Star Force: Patrol Armada یکی از بازی های آرکید اندرویدی است که برای تمام سنین مناسب می باشد در این بازی تمامی اتفاقات در کهکشان رخ خواهد داد و حال در حال نابودی است و هیولا های بیگانه در حال حمله کردن و از بین بردن آن می باشد شما باید کهکشان را نجات دهید و تنها سلاح شما برای نجات کهکشان تنها یک هواپیمای جنگی است اما این هواپیما دارای تمامی سلاح ها می باشد و شما می توانید با از بین بردن تعداد بیشتری از هیولا ها امکانات هواپیمایی خود را ارتقا دهید و با قدرت بیشتری از کهکشان محافظت کنید.

 کنترل بازی بسیار راحت است، شما تنها باید بر روی صفحه ضربه بزنید و هواپیمای خود را جابه‌جا کنید اما مراقب حملات هیولاها نیز باشید زیرا آنها می توانند با چند کلیک ساده به راحتی شما را نابود کنند. این برنامه دارای گرافیک و صداگذاری فوق العاده می باشد و جلوه های ویژه آن از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است که می‌تواند جذابیت آن را برای شما چندین برابر کند.

دانلود Star Force: Patrol Armada 1.5.6 بازی تیراندازی فضایی برای اندروید

یکی از نکاتی که باعث چند برابر شدن جذابیت بازی Star Force: Patrol Armada شده است انتخاب هواپیمای مورد نظر از شما می توانید با توجه به سلیقه خود یکی از هواپیماهایی که در اختیار شما قرار داده شده را انتخاب کرده و سپس وارد بازی شوید توجه داشته باشید که پس از کشتن دشمنان و هیولاها آیتم های در سر راه شما قرار می گیرند که شما می توانید با آوردن آنها قدرت خود را چندین برابر کنید.
 برای اجرای بازی مذکور شما به هیچ گونه اتصال اینترنتی نیاز ندارید و می توانید بازی را به صورت آفلاین در هر زمان و مکانی اجرا کنید این بازی تا به امروز بیش از چندین هزار بار در سراسر جهان دانلود و اجرا شده و توانسته طرفداران بسیار زیادی را پیدا کند اگر شما نیز از طرفداران بازی های آرکید باشید بدون شک از اجرای آن بی نهایت لذت خواهید برد.